Informacija
Prekių katalogas

Lauko skėčiai ir priedai

Lauko skėčiai internetu

Norint, kad kieme, sode ar bet kurioje lauko erdvėje pavyktų praleisti daugiau laiko, svarbu pasirūpinti jos praktiškumu bei komfortu. Tam reikalingi lauko skėčiai ir jų priedai bei aksesuarai ar kitos apsaugos nuo saulės priemonės. Visa tai galite įsigyti ir internetu, Bigbox elektroninėje parduotuvėje.

Gamintojų ModernHOME, ZFish, NGT produkcija puikiai papildys įvairių namų, sodo namelių, kaimo turizmo sodybų ar net apartamentų lauko erdves. Įvairūs skirtingi skėčiai pasitarnaus ne tik, kaip apsauga nuo saulės ar lietaus, bet ir kaip dizaino elementas, poilsio vieta, užuovėja ir daug daugiau.

Kaip išsirinkti lauko skėčius internetu?

Lauko skėčių asortimentas Bigbox elektroninėje parduotuvėje yra tikrai gausus. Kaip išsirinkti geriausius? Visų pirma, pasirinkite ar norite skėčio su stovu ar pvz., su stulpu. Dažniausiai praktiškiau rinktis skėtį su stovu, tačiau tam tikrose erdvėse apsimoka rinktis stulpą vien dėl to, kad būtų optimaliau išnaudota visa erdvė.

Jeigu skėtis turi stovą, svarbi yra ir galimybė jį reguliuoti. Galėdami reguliuoti bei keisti aukštį, galime ir patogiau apsisaugoti nuo saulės, kritulių, paversti buvimą lauke – gerokai malonesne patirtimi.

Jeigu stovas nėra reguliuojamas – svarbus skėčio aukštis. Norėtųsi, kad po skėčiu tilptumėte atsistoję pilnu ūgiu, tačiau pernelyg aukšti skėčiai taip pat nėra gera investicija, kadangi per didelis tarpas neapsaugos nuo kritulių arba reikės itin didelio uždangalo ploto.

Taip pat svarbi ir skėčio spalva. Bigbox el. parduotuvėje galite rasti juodų, baltų, pilkų, žalių, mėlynų, raudonų ir daugybės kitų atspalvių skėčius, kurie yra atsparūs vėjui ar kitiems išbandymams.

Na, o Bigbox parduotuvėje galite lengvai filtruoti prekes, pasinaudoję patogiais prekių filtrais. Jie leis greičiau susiaurinti paiešką iki tų skėčių, kurie atitinka jūsų poreikius ir/ar lūkesčius. Be to, veikia ir patogus prekių palyginimas, su kurio pagalba lengvai išsirinksite iš dviejų ar daugiau skirtingų skėčių, kurie jus domina.

Gausus lauko skėčių ir jų priedų asortimentas - Bigbox

Domina dideli lauko skėčiai ar skėčiai laukui su reguliuojamais stovais? O gal jūsų pavėsinei arba verandai praverstų šoniniai skėčiai bei papildomi lauko skėčių uždangalai, kuriuos galėtumėte keisti? Visa tai ir dar daugiau galite rasti ir mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Kartu su lauko skėčiais prekiaujame pagrindais ir stovais jiems. Tam, kad skėčio pastatymas būtų paprastas, greitas ir nesudėtingas, įsigykite stovus ir pagrindus. Iš skirtingų medžiagų pagaminti ir skirtingų tipų stovai padės tvirčiau pastatyti skėtį bei leis jam atrodyti daug estetiškiau.

Tarp priedų rasite ir skirtingų formų, dydžių bei spalvų uždangas nuo saulės. Skėčius bei jų aksesuarus taip pat galite įsigyti pigiau nei, ko gero, daugumoje kitų parduotuvių. Ypač, jeigu vyksta akcija, kainos Bigbox el. parduotuvėje būna ypač žemos. Jeigu domina ne tik žema kaina bet ir patrauklios pirkimo sąlygos, brangiausius skėčius ar jų priedus laukui galite įsigyti ir išsimokėtinai, dažnai ir be pabrangimo, o taip pat siūlome ir nemokamą pristatymą!