Informacija
Prekių katalogas

Šildytuvai

Šildytuvai 

Šioje prekių kategorijoje rasite pačių įvairiausių stacionarių bei mobilių šildymo įrenginių. Tarp šildytuvų siūlome įsigyti: infraraudonųjų spindulių šildytuvus, tepalinius radiatorius, konvekcinius radiatorius, termoventiliatorius bei elektrinius gyvatukus. Klimato kontrolės technika leidžia pasirūpinti komfortu ne tik patalpose, tačiau ir lauke. Žiemą arba kitu metu jauskitės patogiai ir mėgaukitės šiluma.

IR (infraraudonųjų spindulių) šildytuvai dažniausiai naudojami lauko erdvių, tokių kaip: pavėsinės, terasos, verandos ar palapinės, šildymui. Jie dažniausiai būna pastatomi arba tvirtinami prie lubų, kad geriausiai paskleistų šilumą. IR šildytuvo viduje statyti neapsimoka, nes tokioje erdvėje jis netiks nei estetiškai, nei praktiškai.

Tepaliniai radiatoriai – labai populiarus ir plačiai paplitęs šildymo sprendimas, kuris pritaikomas daugumoje Lietuvos būstų. Tepaliniai radiatoriai namams gali būti stacionarūs arba mobilūs. Sieninis modelis dažniausiai montuojamas po palange, o modelį su ratukais galima perstumti iš vienos vietos į kitą. Radiatoriaus viduje yra tepalas, kuris įšildomas pasiskirsto po visą radiatorių ir taip skleidžia šilumą po patalpą. Tai yra ganėtinai pigus ir paprastai eksploatuojamas šildymo sprendimas, tikantis įvairaus dydžio kambariams.

Elektriniai konvekciniai radiatoriai – alternatyva tepaliniams radiatoriams. Šie įrenginiai dažnai yra elektriniai ir šilumą skleidžia per orą, o ne per tepalą. Tarp konvekcinių radiatorių atsiranda ir ne vienas keramikinis, konvektorinis (konvekcinis) bei daugybės kitų tipų įrenginiai, galintys šildyti įvairaus dydžio patalpas.

Termoventiliatorius – specialios rūšies mobilus, dažniausiai pastatomas arba prie sienos tvirtinamas šildytuvas, kuris skleidžia šilto oro srautą. Termoventiliatoriai dažniausiai naudojami nedidelėse patalpose, kurios yra atviro arba bent jau atviresnio tipo. Kai kurie modeliai gali būti naudojami ir viduje.

Elektriniai gyvatukai – vienas iš svarbesnių įrenginių namuose, dažniausiai montuojamas vonios kambaryje. Gyvatukai yra labai naudingas įrenginys, ant kurio greitai ir paprastai galima išsidžiovinti rankšluosčius, drabužius ar kitus daiktus. Dauguma gyvatukų yra elektriniai, jie įkaista labai greitai ir turi lengvą reguliavimą.

Bigbox parduotuvėje internetu galite patogiai ir greitai rasti, tarpusavyje palyginti ir patogiu būdu (atsiskaitant iš karto ar net lizingu) įsigyti šildytuvus. Mūsų asortimente yra ir dujiniai ir vandens šildytuvai, ne vienas kvarcinis šildytuvas bei daug kitos klimato kontrolės technikos. Palyginti panašias prekes tarpusavyje yra labai paprasta. Paspauskite vieną mygtuką, kad sudominusią prekę pridėtumėte į palyginimą. Taip greičiau rasite būtent tokį įrenginį, kuris atitinka lūkesčius ir poreikius. Svarbu ir tai, kad prie visų prekių nurodomi ir atsiliepimai, kuriuos paliko kiti Bigbox pirkėjai.

Jeigu domina šildytuvai su akcija ir norite juos pirkti pigiau, verta prenumeruoti naujienlaiškį, kad sužinotumėte apie išpardavimus, nuolaidas bei tai, kada mikroklimato sprendimams taikoma akcija.

Kitos šildytuvų kategorijos: Keramikiniai šildytuvaiIšmanieji elektriniai radiatoriaiSieniniai šildytuvaiDujiniai šildytuvaiMini šildytuvaiElektriniai šildytuvai