Informacija
Prekių katalogas

Valentino dienos dovanos

Valentino dienos dovanos internetu

Nors meilę ir rūpestį antrai pusei rodyti derėtų kasdien, dažnai neretam mūsų tam prireikia priežasties ar priminimo. Valentino diena – puiki proga brangiausiems žmonėms skirti ne tik ypatingą dėmesį, bet ir palepinti. Dažnai šios šventės proga pradedame ieškoti kuo pradžiuginti mylimąjį ar mylimąją.

Valentino dienos dovanos išrinkimas dažnai priverčia pasukti galvą, nes, rodos, vien gėlių, atviruko ar šokolado nepakaks. Norisi padovanoti ką nors įmantriau, įsimintiniau, parodyti kaip labai antroji pusė mums rūpi. Jei ir jūs šiuo metu sukate galvą mąstydami ką padovanoti brangiausiesiems, esate ten, kur ir reikia! BIGBOX.LT Valentino dienos dovanų kategorijose tikrai rasite idėjų ar net dovanų, nudžiuginsiančių net ir išrankiausius.

Valentino dienos dovanos JAI

Ieškant Valentino dienos dovanos savo merginai ar žmonai, verta gerai pagalvoti apie tai, kas galėtų ją pradžiuginti ir ką ji prisimintų ilgai. Rekomenduojame rinktis originalias, kokybiškas, galbūt net sentimentalias dovanas.

Atsižvelgdami į mylimosios pomėgius, galite išrinkti asmeniškesnę dovaną. Mėgstančioms suktis virtuvėje tai galėtų būti virtuvinės technikos įrenginys, melomanėms – kokybiškos ausinės ar kolonėlė, mėgstančioms rankdarbius – LEGO rinkinys. Itin sentimentali dovana – momentinis fotoaparatas, padėsiantis įamžinti širdžiai mielus prisiminimus.

Puikia Valentino dienos dovana jai gali tapti ir kvepalai. Galbūt žinote jos mėgstamiausius kvepalus ar kvepalų natas? Jei ne, visuomet galite paklausti jos draugių ar šeimos, ar tiesiog padovanoti dovanų kuponą įsigyti kvepalams ar kitai dovanai. Žinoma, labai svarbu prie Valentino dienos dovanos nepamiršti ir svarbiausio priedo – gėlių. Mėgstamiausių jos gėlių puokštė – lengvas būdas nustebinti, parodyti dėmesį ir dėkingumą

Valentino dienos dovanos JAM

Jei dovanos ieškote savo vaikinui ar vyrui, prisiminkite, kad jiems patinka praktiškos dovanos. Puikia dovana visuomet taps barzdaskutė, prabangūs kvepalai ar dovanų kuponas, kurį gavęs dovaną jūsų mylimasis galės išsirinkti pats.

Tikriausiai bet kurį šiuolaikinį vyrą pradžiugintų išmanusis laikrodis, bevielės ausinės ar panašus išmanusis aksesuaras. Dovanas taip pat galite išrinkti ir atsižvelgdami į vyro pomėgius. Galbūt jis mėgsta ruošti maistą? Apsvarstykite galimybę padovanoti jam kepsninę, grilio priedų rinkinį ar, pavyzdžiui, karšto oro gruzdintuvę. O gal jis užkietėjęs žaidimų asas? Vieni kompiuterinių žaidimų mėgėjai apsidžiaugs gavę kompiuterio priedą – klaviatūrą ar pelę, kiti – žaidimų konsolę, naują žaidimą ar konsolės pultelį, tretiems geriausia dovana taps stalo žaidimas ar LEGO rinkinys.

Valentino diena – puiki proga suteikti mylimiausiems žmonėms daugiau meilės, dėmesio ir šilumos. Esame tikri, kad BIGBOX.LT rasite rasite tinkamiausią dovaną už prieinamą kainą. Internetu pirkti patogu ir greita, o akcijų metu dovaną įsigyti galite dar pigiau.