Prekių katalogas

Advento kalendoriai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Advento kalendoriai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Legler, PLAYMOBIL, LEGO®, MATTEL BARBIE, Baby Born. Advento kalendoriai kainos prasideda nuo 19,89 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 33 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
19 65
Gamintojas
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
LEGO Serijos
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Advento kalendoriai

Advento kalendorius – puiki dovana prieš kiekvieną Kalėdų šventę. Vaikams, paaugliams ar net suaugusiems skirti kalendoriai yra puikus šventinio laikotarpio simbolis ir papildo kiekvieną šventę. Nuo pat pirmos gruodžio, iki pat 24 paskutiniojo metų mėnesio dienos, visi gali atidaryti naują langelį ir laukelį, išsiimdami naują dovanėlę arba įdomų žaisliuką.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite LEGO, Playmobil, arba unikalių, kitų gamintojų advento kalendorių, kurie tikrai praturtintų kiekvieną šventę. Bigbox internetiniame prekių kataloge patogiai filtruokite ar rūšiuokite advento kalendorius pagal jums svarbiausius ir aktualiausius kriterijus. Šias prekes lengvai skirstykite pagal: kainą, gamintoją, perkamumą ar pavadinimą. Visi šie įrankiai leis lengviau rasti būtent tą kalendorių, kurio jums labiausiai reikia ar norisi.

LEGO advento kalendoriai yra skirti berniukams ir mergaitėms bei vyresniems paaugliams. Jeigu jūsų atžala prijaučia LEGO arba kolekcionuoja šių žaislų rinkinius, tai tokia dovana bus ideali. Kiekvieną gruodžio dieną jie galės išsipakuoti unikalų žaisliuką, kuris sudarys teminę kolekciją ir unikalų rinkinį. Tai – aukščiausios klasės, itin kokybiškai pagaminti žaislai, kurie džiugina milijonus vaikų ir paauglių visame pasaulyje. Playmobil – taip pat puikus kalendoriaus adventui pasirinkimas. Skirti vyresniems nei 5 metų amžiaus vaikams, šie kalendoriai yra su žaisliukais kiekvieno langelio viduje. Siūlome internetu pigiau įsigyti pačių garsiausių gamintojų advento kalendorius. Nuolat stebime pasiūlymus kitose parduotuvėse ir stengiamės išlaikyti kuo patrauklesnes kainas savo pirkėjams.

Prie kiekvienos prekės nuotraukos esanti piktograma parodys, per kiek laiko prekė galėtų būti pristatyta jums į namus arba į mūsų prekybos vietą Kaune, Savanorių prospekte. Turėkite omenyje, kad ne visos prekės yra mūsų sandėliuose arba prekybos vietose, todėl, jeigu norite spėti gauti advento kalendorių iki šventinio laikotarpio pradžios – planuokite pirkimą kiek anksčiau!

Ieškantiems kažko unikalaus arba išskirtinio, tikrai patiks bet kuris medinis kalendorius. Šie unikalūs žaislai yra skirti berniukams, mergaitėms vos nuo 3-4 metukų. Kai kurie kalendoriai yra tarsi maži meno kūriniai, sukurti atkartojant tam tikrų pasakų ar meno kūrinių motyvus. Patikusius kalendorius galite pridėti prie savo norų sąrašo bei stebėti, kada jiems bus pritaikyta akcija ir sumažinta kaina. Taip galite lengvai įsigyti idealų kalendorių adventui, kuris tiktų ne tik vienam kartui, bet kurį galėtumėte naudoti ilgus metus, taip sukurdami jaukias ir tvaresnes šventes savo namuose.

Apmokėti pirkinius savo krepšelyje galite naudodami elektroninę bankininkystę, banko kortelę arba Kalėdines dovanas pirkti net išsimokėtinai. Bendradarbiaujame su SB Lizingas platforma, todėl dažnai pasiūlysime lizingą lanksčiomis sąlygomis, be pabrangimo. Iškilus klausimams apie prekių savybes ar išvaizdą, galite apžiūrėti detalias jų nuotraukas bei paskaityti išsamius aprašymus. Kilus klausimams, atsakymus į juos galite rasti polapyje „Informacija“ arba klausdami tiesiogiai, telefonu arba elektroniniu paštu.