Prekių katalogas

Robotas Bosch Indego 400

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 281731

755,00 €
31,46 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 755,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 755,00 €, eilinės įmokos suma – 31,46 €.
Prekės savybės
GamintojasBosch
Žolės surinkimas +Ne
Žoliapjovės tipasRobotas
Pjovimo plotis, cm +19
Variklio tipas +Akumuliatorinis
Pjovimo padėtys +3
Rekomenduojamas pjovimo plotas, m2 +iki 400
Pjovimo ploto intervalas, m2 +iki 500
Maksimalus pjovimo aukštis, mm +50
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaŽoliapjovės
Svoris7,5 kg.
Galia +18 V


Norint prižiūrėti savo veją būtina išsirinkti tinkamą žoliapjovę.
Jų pasirinkimas yra nemažas, todėl prieš perkant žoliapjove tiesiog būtina panagrinėti jų tipus bei apžvelgti pliusus ir minusus.
 
 
Pliusai
Minusai
Mechaninės
Lengva priežiūra ir sąlyginai nedidelė kaina
Netinka dideliems plotams, aukštai ir tankiai žolei
Elektrinės
Lengvos ir paprastai užvedamos
Sudėtingiau dirbti didesniam plote dėl laido
Akumuliatorinės
Lengva pjauti ir judėti, nereikia prailgintuvo
Reikia dažnai įkrauti bateriją
Benzininės
Galia ir judėjimo laisvė
Reikia didesnės priežiūros

Pagal kokius kriterijus rinktis žoliapjovę?

Dažniausiai pasikartojanti klaida, jog žoliapjovę renkamasi tik pagal kainą. Tačiau pagrindinis aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, tai žolės pjovimo plotas. 

Jeigu ruošiatės pjauti nedidelį žolės plotą, siūlomą rinktis mechaninę žoliapjovę. ,,Liaudišku“ stūmimo būdų tolygiai ir tvarkingai nupjausite žolę. Šio tipo žoliapjove renkamasi siekiantiems biudžetinio varianto bei itin lengvos priežiūros. 

Manote, kad pjaudami mechanine žoliapjove užtruksite per ilgai? Tada dairykitės elektrinės žoliapjovės. Renkantis šio tipo žoliapjovę, reikia turėti mintyje, jog jos prailgintuvas negali būti ilgesnis nei 50 metrų.  Rekomenduojamas maksimalus žolės plotas yra iki 8 arų.

Kaip alternatyvą elektrinei žoliapjovei galima rinktis akumuliatorinę. Ji dirba pakankamai tyliai ir švariai, kaip ir elektrinė, tačiau neturi laido, kas gerokai padidina žolės pjovimo plotą. Akumuliatorius leidžia gerokai laisviau judėti. Įsigyjant akumuliatorinę žoliapjovę reiktų turėti mintyje, kad kartu įsigyti dar papildomai akumuliatorių, kuriuos būtų galima pasikeičiant krautis. Kokybiškiausi akumuliatorių veikimo laikas siekia iki 30 – 40 min., kurių užtenka apytiksliai iki 2 arų vejos nupjovimui.

Negalite visiškai skirti laiko žolės pjovimui ir norite kuo mažiau sukti galvos? - Rinkitės elektrinę žoliapjovę - robotą. Pastatykite įkrovimo stotelę, nustatykite norimą žolės pjovimo grafiką ir Jūsų veja bus pasirūpinta.

Mažiausiai apribojimų ir daugiausiai funkcionalumo turi benzininė žoliapjovė. Pamirškite prailgintuvą ar baterijos krovimą. Šio tipo žoliapjovės išsiskiria savo galingumu ir taip pat reikalauja didesnės priežiūros. 

Žolės pjovimui aplink augalus, smulkesnius objektus, kur žoliapjovės nepasiekia, visada pravers nešiojamos žoliapjovės ar dar kitaip vadinamieji trimeriai. Jie pasižymi lengvu transportavimu bei patogiu pjovimu esant sudėtingomis sąlygomis. 

Iš visų žoliapjovių tipų, elektrinės ir akumuliatorinės žoliapjovės dirba tyliausiai. Tai yra dėl to, jog viduje įmontuotas peilis yra sąlyginai nedidelis. Kuo platesnis ir didesnis peilis žoliapjovėje – tuo triukšmas bus didesnis.

Savaeigė žoliapjovė?

Savaeigės žoliapjovės – tai žoliapjovės, kurios juda pačios, jas reikia tik prilaikyti. Šio tipo žoliapjovės yra idealus variantas turintiems didelį pjovimo plotą ir norintiems nupjautą žolę iš karto surinkti. Nupjautą žolę talpykloje gabenti bus nesudėtinga ir savos eigos mechanizmas palengvins judėjimą. Aukštesnės klasės žoliapjovės turi greičio reguliavimą bei būna varoma priekiniais ar galiniais ratais

Svarbus aspektas norintiems žolę iš karto susirinkti – būtina rinktis savaeigę žoliapjovę varoma galiniais ratais. Pririnkus daug žolės svorio centras keliasi į galą ir turint žoliapjovę varoma priekiniais ratais, jie bus pakeliami ir žoliapjovė nejudės į priekį. 

 

Bosch Indego 400 -  tai pati visus darbus atliekanti vejapjovė, taupanti Jūsų  laiką. Po plano sukūrimo Indego rekomenduos grafiką pagal Jūsų vejos plotą. Logicut funkcijos dėka vejos robotas žinos vejos plotą, jos išdėstymą, nepjaus jau nupjauto ploto ir net pati grįš pasikrauti! Robotas aptinka kliūtis ir jas apvažiuoja, taip pat, per kiekvieną pjovimą yra keičiama lygiagrečių linijų pjovimo kryptis, kad nebūtų sudarkyta veja.  Bosch Indego 400 robotas – puikus pagalbininkas Jūsų namuose!

Robotas Bosch Indego 400 ypatybės:

- Robotas, atliekantis visus darbus pats


- Neskleidžia didelio triukšmo


- Minimali oro tarša


- Greitas ašmenų stabdymas


- Yra galimybė pjauti šlaitus iki 27 proc. statumo


- Per kiekvieną pjovimą pakeičia lygiagrečių linijų pjovimo kryptis


- 30 min. darbo laikas su vienu baterijos įkrovimu


- Akumuliatoriaus įtampa 18 V


- Ličio jonų akumuliatorius


- Akumuliatoriaus įkrovimo trukmė 45 min


- Akumuliatoriaus veikimo trukmė 30 min


- Rekomenduojamas vejos plotas iki 400 m²


- Pjovimo aukštis 30 – 50 mm


- 3 darbinio aukščio lygiai


- Pjovimo zonos plotis 19 cm


- Greitis 40 cm/s

Komplekte: įkrovimo stotelė, įkrovos stotelės raktai su šešiabriauniu raktu (F 016 800 468), tvirtinimo kuoleliai – 180 vnt., perimetro laidas – 125 m., maitinimo tiekimo blokas, laidų jungtys – 2x.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę