Prekių katalogas

NERF Alpha Strike Šautuvas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3323414

18,10 €
Charakteristikos
GamintojasNERF
Amžius8-14 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaGinklai
NERF Alpha Strike Šautuvas
18,10 €
„Nerf“ arba nieko! „Nerf“ kviečia pajudėti! „Nerf“ žaislai ir žaidimai skatina peržengti savo galimybių ribas ir žaisti taip, kaip tik nori. „Nerf“ šautuvai – tai džiaugsmas ir pramoga ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. NERF šautuvas BIG CAT DB-2 yra užtaisomas iš galo ir paeiliui gali iššauti 2 šovinius. Rinkinyje yra 8 oficialūs NERF ELITE šoviniai. Jei dar nesi susipažinęs su NERF, serijos ALPHA STRIKE šautuvai bus puiki pradžia, įtraukianti į azartiškas NERF kovas ir supažindinanti su NERF galimybėmis ir jėga.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę