Prekių katalogas

HAS NERF ELITE 2.0 šautuvas PHOENIX

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011451

37,89 €
Prekės savybės
GamintojasNERF
Amžius7-8, 9-10
Prekės kategorijaGinklai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
HAS NERF ELITE 2.0 šautuvas PHOENIX
37,89 €

Visų pamėgto NERF ELITE šautuvo STRYFE evoliucija: naujasis PHOENIX – pats kompaktiškiausias iš visų automatinių NERF ELITE šautuvų! Šio ginklo privalumas – jo nereikia užtaisyti po kiekvieno šūvio ir galima šaudyti viena ranka. Rinkinyje yra 6 ELITE šoviniai.


Rinkinyje yra šautuvas ir 6 šoviniai

DĖMESIO! Netaikykite į akis ar veidą. NORĖDAMI IŠVENGTI TRAUMŲ, naudokite tik originalius NERF šovinius. Kiti šoviniai gali neatitikti saugos standartų. Šovinių ar šautuvo neardykite ir nemodifikuokite. ĮSPĖJIMAS! Pavojus užspringti – gali atsirasti smulkių detalių. Netinka vaikams iki 3 metų.

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas: HASBRO
Prekinis ženklas: Nerf

Rekomenduojamas amžius: 8+
Klientų atsiliepimai apie šią prekę