Prekių katalogas

HAS NERF šautuvas ALPHA STRIKE HAMMERSTORM

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2735952

19,99 €
Prekės savybės
GamintojasHasbro
Amžius6+
LytisBerniukams
Prekės kategorijaStalo žaidimai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Atitrauk svirtelę ir užtaisyk šį 8 šovinių ginklą su besisukančiu būgnu. Vos 3 paprasti žingsniai ir tu jau pasiruošęs: į būgną įdėk 8 šovinius, patrauk svirtelę ir užtaisyk, paspausk gaiduką ir atakuok taikinį! Rinkinyje yra 8 NERF šoviniai.


Rinkinyje yra šautuvas ir 8 šoviniai

DĖMESIO! Netaikykite į akis ar veidą. NORĖDAMI IŠVENGTI SUŽALOJIMŲ, naudokite tik šiam produktui skirtus šovinius. Nemodifikuokite šovinių ar šautuvo. Gali atsirasti smulkių detalių. Netinka vaikams iki 3 metų.

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - HASBRO

Klientų atsiliepimai apie šią prekę