Prekių katalogas

HAS NERF ELITE 2.0 šautuvas ECHO E9533

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2787984

48,48 €
Prekės savybės
GamintojasHasbro
Amžius6+
Prekės kategorijaGinklai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
HAS NERF ELITE 2.0 šautuvas ECHO E9533
48,48 €

Visų pamėgto NERF ELITE šautuvo DELTA TROOPER evoliucija: naujasis ECHO – dar patogesnis ir galingesnis! Nuimama buožė ir būgnas leidžia susikurti tobulą ginklą bet kokiai misijai, o dvigubas šovinių padavimas sutaupo laiko kovos metu, nes šautuvo nereikia iš naujo užtaisyti po kiekvieno šūvio!


DĖMESIO! Netaikykite į akis ar veidą. NORĖDAMI IŠVENGTI TRAUMŲ, naudokite tik originalius NERF šovinius. Kiti šoviniai gali neatitikti saugos standartų. Šovinių ar šautuvo neardykite ir nemodifikuokite. ĮSPĖJIMAS! Pavojus užspringti – gali atsirasti smulkių detalių. Netinka vaikams iki 3 metų.

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - HASBRO

Klientų atsiliepimai apie šią prekę