Informacija
Prekių katalogas

TURI NERF ELITE 2.0 šautuvas VOLT E9952

 
Prekės kodas
2785808
19,74 €
 
Pristatymas: 3-7 d.d.
Atsiėmimas Omniva paštomatuose ( 1,97 € )
Atsiėmimas Kaune - Savanorių pr. 441b ( Nemokamai )
Pristatymas DPD kurjeriu ( 3,99 € )
Atsiėmimas DPD paštomatuose ( 2,99 € )
Pristatymas LP Express kurjeriu ( 2,99 € )
Atsiėmimas LP Express paštomatuose ( 2,99 € )
Pristatymas Venipak kurjeriu ( 2,99 € )
Atsiėmimas Venipak paštomatuose ( 1,98 € )
Atsiėmimas Smartpost (Itella) paštomatuose ( 1,98 € )
Charakteristikos
GamintojasHasbro
Amžius8-12 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaGinklai
Visų pamėgto NERF ELITE šautuvo FIRESTRIKE evoliucija: naujasis VOLT! Šis šautuvas turi lazerinį taikinį, todėl net tamsoje užtikrina šūvių tikslumą. Su šautuvu VOLT pergalė bet kokiame mūšyje – garantuota!

DĖMESIO! Netaikykite į akis ar veidą. NORĖDAMI IŠVENGTI TRAUMŲ, naudoti tik originalius NERF šovinius. Kiti šoviniai gali neatitikti saugos standartų. Šovinių ar šautuvo šaliadykite ir nemodifikuokite. ĮSPĖJIMAS! Pavojus užspringti – gali atsirasti smulkių detalių. Netinka vaikams iki 3 metų.
Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - HASBRO
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę