Prekių katalogas

Žaislinis salotų rinkinys - Viga, 36 elementai

Greitas pristatymas 2-7 d.d.

Prekės kodas 3292387

38,97 €
Charakteristikos
Gamintojas...
Dalių skaičius36
Amžius18-36 mėn, 3-5 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaMediniai žaislai
Žaislinis salotų rinkinys - Viga, 36 elementai
38,97 €

Saugus ir kūrybiškas "Viga" 36 elementų salotų rinkinys yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris ilgai tarnaus ir suteiks jūsų vaikui daugybę metų įdomių ir kūrybingų žaidimų. Spalvingos daržovės džiugina akį, skatina žaisti ir moko teigiamų mitybos įpročių. Žaislas suteiks puikią pramogą žaidžiant virtuvės žaidimus.

Rinkinyje yra:
- salotos, raudonoji paprika, cebyla, agurkas, avokadas, morka, pomidoras
- kiaušinis
- indai (šaukštas, šakutė)
- 2 buteliai

Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.

ĮSPĖJIMAS! Rinkinyje esantis maistas nėra valgomas.


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę