Prekių katalogas

BKIDS Krepšinis „Linksmasis drambliukas“ 003977

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3062211

26,55 €
Charakteristikos
GamintojasBkids
Amžius12 mėn. +
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūdikiams
BKIDS Krepšinis „Linksmasis drambliukas“ 003977
26,55 €
„Bkids“ – tai žaislai, žaidimus paverčiantys mokomąja veikla. Mėtyti kamuoliukus į krepšį – taip smagu! O jei tą krepšį laiko linksmas drambliukas, o kamuoliukai dar ir šviečia, mažylis smagia veikla bus užsiėmęs ilgam! Žaislas lavina mažylio motoriką, skatina pajudėti ir suteikia daug smagių žaidimo akimirkų.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę