Prekių katalogas

YOOKIDOO Vonios žaislas „Drambliukas“, rožinis 40208Y

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3062230

34,26 €
Charakteristikos
GamintojasYOOKIDOO
Amžius0+
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūdikiams
„Yookidoo“ savo stimuliuojančiais, interaktyviais ir inovatyviais produktais siūlo visiškai naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsi. „Yookidoo“ asortimente – naujos produktų kategorijos, tapusios bestseleriais visame pasaulyje. „Yookidoo“ žaislai – tai linksmybės, pramoga, tyrinėjimai ir atradimai. Kompaktiškas ir švelnus kūdikių dušas-drambliukas maudynes pavers tikru malonumu! Dušas turi išskirtinį dizainą, juo saugu ir paprasta naudotis – suaugusieji viena ranka gali valdyti dušą, o kita laikyti ir prausti mažylį. Dušą paprasta valdyti ir vandens srovę sustabdyti arba paleisti ant galvutės esančiu mygtuku. Dušą galima naudoti įvairių tipų vonelėse, jis puikiai tinka naujagimiams ir mažyliams prausti, o vėliau tampa puikiu vandens žaislu vyresniems vaikams. Dušas veikia su 4 x AA/LR6 baterijomis.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę