Prekių katalogas

YOOKIDOO Vonios žaislas „Stebuklingas medis“

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3062229

44,34 €
Charakteristikos
GamintojasYOOKIDOO
Amžius0+
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūdikiams
YOOKIDOO Vonios žaislas „Stebuklingas medis“
44,34 €
„Yookidoo“ savo stimuliuojančiais, interaktyviais ir inovatyviais produktais siūlo visiškai naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsi. „Yookidoo“ asortimente – naujos produktų kategorijos, tapusios bestseleriais visame pasaulyje. „Yookidoo“ žaislai – tai linksmybės, pramoga, tyrinėjimai ir atradimai. Šis ryškiaspalvis prie vonios sienelės arba vonelės krašto lengvai pritvirtinamas žaislas maudynes pavers tikru malonumu! Paspaudus oranžinį paukščiuką, medis traukia vandenį iš vonios, taip sukurdamas nesibaigiančią srovę ir nenaudodamas papildomo vandens. Vanduo bėga iš paukščiuko snapelio ir ant medžio žiedų taip linksmindamas mažylį. Vandens srovės stiprumą ir žiedų sukimosi greitį galima reguliuoti specialiu mygtuku. Kadangi žaislą galima tvirtinti ir ant kūdikio vonelės, ir ant įprastos vonios, jis puikiai tinka tiek mažiems, tiek didesniems vaikams. Žaislas lavina mažylio motoriką, vaizduotę ir linksmina mažylį maudynių metu. Žaislas veikia su 4 x AA/LR6 baterijomis.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę