Prekių katalogas

Bright Starts Count in Roll Buggie Toy, 9309

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2778070

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasBright Starts
Amžius3-4
Prekės kategorijaLavinamieji
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Meskite kamuoliukus į šį mielą vabalą ir stebėkite, kaip jis žaismingai rieda aplink. Vabalas skaičiuoja įmestus kamuoliukus ir skleidžia melodijas, padedančias vaikui skaičiuoti kartu. Žaislo korpusas yra permatomas, dėl to vaikas galės matyti, kaip vabalo viduje esantys kamuoliukai sukasi. Kamuoliukai išmetami vabalui pakėlus savo sparnus.


Savybės:


Žaidimas vysto loginį mąstymą ir rankinį darbą, vaizduotę, vizualinę atmintį.

Žaidimą sudaro 4 elementai (vabalas, 3 kamuoliukai). 

Reikalingos baterijos: 3 AA (pridedamos).

Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių.


Baterijos: AA LR6 kiekis x 3

Klientų atsiliepimai apie šią prekę