Prekių katalogas

Lavinanti medžiaginė knygelė FGJ40

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 281616

16,99 €
Charakteristikos
GamintojasFisher Price
Amžius0-2
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūdikiams
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Lavinanti medžiaginė knygelė FGJ40
16,99 €
Lavinanti medžiaginė knygelė FGJ40
 
 
Vaikams nuo 0 mėn. 
Prisiglauskite prie švelnios knygelės su nuotaikingais herojais. Visi puslapiukai sunumeruoti, todėl mažylis susipažins ir su skaičiukais bei galės mokytis juos pažinti. 
Knygelėje yra daugybė linksmų detalių, kurios pradžiugins mažylė, paskatins jį liesti ir smalsauti. Specialus žiedelis leis knygelę privirtinti prie vežimėlio ar lovelės, tad knygelė visada bus su mažuoju. 
Knygelė lavina vaikučių jutiminius pojūčius, skatina tyrinėti ir atrasti, lavina akyčių koordinaciją.
 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę