Prekių katalogas

Panda su veidrodėliu vežimėliui, FGH91

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 281615

22,99 €
Charakteristikos
GamintojasFisher Price
Amžius0-2
Prekės kategorijaKūdikiams
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Panda su veidrodėliu vežimėliui, FGH91
22,99 €
Panda su veidrodėliu vežimėliui, FGH91
 
 
Linksmuolė pandutė nekantrauja kol taps Jūsų mažylio drauge! Ji turi daugybę įdomybių - barškučių, kramtukų, čežančių bei minkštų dalių. Vaikučiui bus įdomus su panda žaisti ir ją tyrinėti. 
Pritvirtinkite ją prie vežimėlio ar lovelės, jog būtų patogu žaislą pasiekti ir matyti. 
Lavina smulkiosios ir stambiosios motorikos įgūdžius, sensoriką, rankyčių ir akyčių koordinaciją.


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę