Prekių katalogas

Linksmasis telefonas FGW66

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 225278

13,49 €
Charakteristikos
GamintojasFisher Price
Amžius12 mėn. +
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Linksmasis telefonas FGW66
13,49 €
Linksmasis telefonas FGW66


Tai linksmasis telefonas plepučiui. Jis turi draugiškas, judančias akytes bei šypsenėlę, todėl kai mažylis temps jį už virvelės, telefonas riedės kartu su juo. Telefono viršuje yra ratukas su spalvelėmis ir skaičiais, kurį mažylis gali sukinėti ir surinkti telefono numerį. Sukant ratuką skamba numerio rinkimo garsas su varpelio skambesiu. Yra ir telefono ragelis, kad mažylis galėtų imituoti tikrą kalbėjimą telefonu, padėti ar pakelti ragelį. 
Padeda lavinti stambiosios ir smulkiosios motorikos įgūdžius bei jutiminius pojūčius. 

Žaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. 
CE žymą rasite ant pakuotės. 

Rekomenduojamas amžius: nuo 12 mėn.
Gamintojas: Mattel
Prekės ženklas: Fisher Price

ĮSPĖJIMAS! Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. 
 
 
ID: FGW66
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę