Prekių katalogas

Vonios svarstyklės Cecotec Precision EcoPower 10100 Full Healthy Black

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2013053

23,99 €
Charakteristikos
GamintojasCecotec
Maksimalus svoris (apkrova)180 kg
Automatinis išsijungimas +Taip
Svarstyklių tipas +Elektroninės
Ekranėlis +Taip
SpalvaJuoda
Garantinis laikotarpis24 mėn.
 

Inovacijos Jūsų namams

CECOTEC – tai tvirtas ispaniškas prekinis ženklas, kuris specializuojasi namų apyvokos daiktų gamyboje. CECOTEC nuolat ieško intelektualių ir novatoriškų sprendimų, kaip pritaikyti savo produktus prie besikeičiančių vartotojų poreikių.

CECOTEC tikslas gaminti ir tobulinti namų prietaisus, kurie turi pagerinti žmonių gyvenimą. CECOTEC pristato platų savo produktų asortimentą nuo robotų dulkių siurblių, virtuvės robotų, gruzdintuvų, indų, poilsio ir fitneso prekių iki programuojamų puodų.

CECOTEC atpažinsite pagal specializuotus prekinius ženklus kiekvienai produktų grupei.
Nuo 1995 m. CECOTEC siūlo kokybiškus ir patikimus produktus, pritaikytus prie kintančių žmonių poreikių. CECOTEC prekių vartotojai puikiai įvertino produktus pasižyminčius geru kainos ir kokybės santykiu.


 
CECOTEC įsipareigoję sau ir savo klientams: nuolat diegti naujoves ir visuose gaminiuose naudoti pažangiausias technologijas. Visi produktai yra aprūpinti maksimaliomis saugumo priemonėmis.CECOTEC vertybės yra:

- Siūlyti tik kokybiškus produktus .
- Žmogaus artumas, suasmenintas dėmesys vartotojui.
- Aplinkosaugos požiūriu tvarios verslo praktikos kūrimas. CECOTEC gaminiai garantuoja mažesnį elektros suvartojimą.
- Nuolatinis tobulinimas, siekiant pasiūlyti intelektualiausius ir novatoriškiausius sprendimus.


CECOTEC filosofija

Pagrindinis CECOTEC tikslas yra pasiūlyti vartotojams unikalius gaminius, kuriems sukurti atsižvelgiama į naujausias rinkos tendencijas ir reikalaujama iš savęs geriausios kokybės.

Patogumas ir saugumas - CECOTEC rūpinasi net mažiausiomis detalėmis - nuo gaminio projektavimo iki garantinio aptarnavimo. Taip CECOTEC užtikrina savo gaminiams pridėtinę vertę. Kadangi CECOTEC rūpi jūsų savijauta ir patogumas, jie tobulėja kiekvieną dieną, kad galėtų padėti Jums išsirinkti idealų prietaisą namams.

 

 


Rekomenduojamos prekės

 
Vonios svarstyklės Cecotec Precision EcoPower 10100 Full Healthy Black
23,99 €
  • Draugiškos gamtai svarstyklės: EcoPower mygtuko dėka svastyklės veikia ir be baterijų. Mygtuko paspaudimas sukuria kinetinę energija, kuri automatiškai įjungia prietaisą.
  • Išmanioji technologija: svarstyklėse yra bioelektrinės varžos (BIA) matavimo funkcija, atliekant pilną kūno analizę 4 vartotojams iš 6 pagrindinių parametrų, kad būtų galima išsamiau kontroliuoti savo kūno pokyčius ir (arba) rūpintis sveikata - užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms.
  • Saugu naudotis: 5 mm storio grūdinto stiklo paviršius užtikrina maksimalią apsaugą svarstyklėms netyčia sudužus.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę