Prekių katalogas

Kolonėlės Audio Pro A36 White

Fast delivery 1-4 d.d.

Reference 2027092

799,99 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 165,00 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 181,00 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 221,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 261,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 221,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 261,00 €
Features
ManufacturerAudio Pro
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaGarso kolonėlės
Kolonėlės Audio Pro A36 White
799,99 €

Matmenys

83,2 x 19 x 21 cm


Svoris (kg)

2 x 7,5 kg


Stiprintuvas

Digital Class D – 2 x 75 W


Dažnio atsakas

32-25 000 Hz


Jungtys

WiFi, Bluetooth 5.0 with apt-X® Low Latency codec, 1 x Aux In 3,5mm, 1 x TOSLINK optical digital (only PCM), 1 x ARC/TV


Šis unikalus aktyvių stereo garsiakalbių rinkinys suteiks jums stulbinamą muzikos ir TV garso patirtį, pranokstančią garso juostas dėl didesnio garso, kurį suteikia stereofoninių garsiakalbių pora.
Su šiais garsiakalbiais galite visiškai valdyti savo namų pramogas. Prijunkite televizorių prie ARC, kad galėtumėte lengvai valdyti televizoriaus nuotolinio valdymo pultu. Perduokite muziką iš pagrindinių srautinio perdavimo paslaugų teikėjų per „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“. Prijunkite CD grotuvą per optinę įvestį ir analoginį šaltinį prie 3,5 mm įvesties. Viskas valdoma Audio Pro programėle arba pridedamu nuotolinio valdymo pultu. Naudokite 5 išankstinius nustatymus, kad galėtumėte lengvai pasiekti išsaugotas radijo stotis arba grojaraščius. Naudojant kelių kambarių funkciją, A36 galima prijungti prie kitų jūsų tinklo garso Pro kelių kambarių garsiakalbių. Joks kitas prekės ženklas negali pasiūlyti tokio universalumo kaip šie garsiakalbiai. Programoje galite tiksliai sureguliuoti garsiakalbių žemuosius / aukštuosius tonus ir pridėti virtualaus erdvinio garso efektą (virtualus erdvinis garsas pasiekiamas tik ARC įvesties atveju). Taip žiūrėdami filmus gausite platesnę garso erdvę. Funkciją galima tiksliai sureguliuoti 3 skirtingais žingsniais, kad geriausiai atitiktų jūsų pageidavimus ir kambarį.
MDF spintelė, nudažyta minkšta satino balta arba juoda spalva, natūraliai įsilieja į jūsų namus. Medžiaginiai fasadai yra pritvirtinti magnetais ir gali būti lengvai nuimami, kad vaizdas atrodytų modernesnis, jei toks dizainas jums patinka. Dėl savo dydžio A36 suteikia dar didesnį garso potyrį nei jo brolis A26. Didesnė spintelė su dviem žemų dažnių garsiakalbiais suteiks jums papildomo gilaus boso.
Dėl mažo ploto jis puikiai telpa ant grindų šalia televizoriaus.

TV, stereo, srautinio perdavimo ir kelių kambarių garsas viename.
Puikus TV suderinamumas ir patogumas naudoti su ARC.
5 išankstiniai nustatymai leidžia lengvai pasiekti mėgstamą grojaraštį, radijo kanalą ir kt.
Customers reviews about this product