Informacija
Prekių katalogas

Termoventiliatorius Cecotec Ready Warm 6050

Greitas pristatymas 1-4 d.d.

Prekės kodas 336494

24,99 €
 
 
Charakteristikos
GamintojasCecotec
Galingumo reguliavimas2 galios lygiai
Svoris, Kg1.37
Korpuso medžiaga +Plastikas
Keraminis elementas +Ne
Apšildomos patalpos plotas (m2) +20
Greičio padėčių skaičius +3
Gylis17 cm
Plotis19 cm
Aukštis23 cm
Galia +2000 W
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaTermoventiliatoriai
 

Inovacijos Jūsų namams

CECOTEC – tai tvirtas ispaniškas prekinis ženklas, kuris specializuojasi namų apyvokos daiktų gamyboje. CECOTEC nuolat ieško intelektualių ir novatoriškų sprendimų, kaip pritaikyti savo produktus prie besikeičiančių vartotojų poreikių.

CECOTEC tikslas gaminti ir tobulinti namų prietaisus, kurie turi pagerinti žmonių gyvenimą. CECOTEC pristato platų savo produktų asortimentą nuo robotų dulkių siurblių, virtuvės robotų, gruzdintuvų, indų, poilsio ir fitneso prekių iki programuojamų puodų.

CECOTEC atpažinsite pagal specializuotus prekinius ženklus kiekvienai produktų grupei.
Nuo 1995 m. CECOTEC siūlo kokybiškus ir patikimus produktus, pritaikytus prie kintančių žmonių poreikių. CECOTEC prekių vartotojai puikiai įvertino produktus pasižyminčius geru kainos ir kokybės santykiu.


 
CECOTEC įsipareigoję sau ir savo klientams: nuolat diegti naujoves ir visuose gaminiuose naudoti pažangiausias technologijas. Visi produktai yra aprūpinti maksimaliomis saugumo priemonėmis.CECOTEC vertybės yra:

- Siūlyti tik kokybiškus produktus .
- Žmogaus artumas, suasmenintas dėmesys vartotojui.
- Aplinkosaugos požiūriu tvarios verslo praktikos kūrimas. CECOTEC gaminiai garantuoja mažesnį elektros suvartojimą.
- Nuolatinis tobulinimas, siekiant pasiūlyti intelektualiausius ir novatoriškiausius sprendimus.


CECOTEC filosofija

Pagrindinis CECOTEC tikslas yra pasiūlyti vartotojams unikalius gaminius, kuriems sukurti atsižvelgiama į naujausias rinkos tendencijas ir reikalaujama iš savęs geriausios kokybės.

Patogumas ir saugumas - CECOTEC rūpinasi net mažiausiomis detalėmis - nuo gaminio projektavimo iki garantinio aptarnavimo. Taip CECOTEC užtikrina savo gaminiams pridėtinę vertę. Kadangi CECOTEC rūpi jūsų savijauta ir patogumas, jie tobulėja kiekvieną dieną, kad galėtų padėti Jums išsirinkti idealų prietaisą namams.

 

 


Rekomenduojamos prekės

 
Termoventiliatorius Cecotec Ready Warm 6050
24,99 €

2000 W vertikalus keraminis šildytuvas. Galingas. Reguliuojamas termostatas. 3 režimai (ekologinis, maksimalus ir vėsus). Apsauga nuo perkaitimo ir apsauga nuo perkaitimo. Tylus.

Didelės galios 2000 W keraminis šildytuvas.

Reguliuojamas termostatas su dviem galios lygiais: mažiausia galia 1000 W ir didžiausia galia 2000 W. Dėl šio nustatymo optimizuojamos energijos sąnaudos.

Sukurtas naudojant keraminę technologiją, kuri užtikrina didesnį efektyvumą ir saugumą dėl PTC gebėjimo savarankiškai reguliuoti išėjimo galią pagal temperatūros padidėjimą. Be to, šiluma greitai pasklinda iki norimo taško.

Jis turi 3 veikimo režimus: "Eco" režimas: 1000 W šilumos, "Max" režimas: 20000 W šilumos ir "Cool" režimas: ventiliatoriaus funkcija.

Galite pasirinkti kelis galios lygius, visiškai atitinkančius kiekvieno naudotojo poreikius.

Jo technologija "Warm Space" gali efektyviai šildyti 20 m2 plotą.

Apsauga nuo perkaitimo Apsaugos nuo perkaitimo sistema Overprotect System, automatinio išjungimo sistema, kuriai perkaitus šildytuvas automatiškai sustoja, kad nepakenktų ir pačiam šildytuvui, ir patalpai.

Jo OnlySilence technologija leidžia mėgautis malonia aplinka.

Keraminis šildytuvas turi apsaugos nuo apvirtimo sistemą - jutiklį, apsaugantį nuo apvirtimo, kuris automatiškai sustoja, jei šildytuvas pasislenka į neįprastą padėtį arba nukrenta.

Dėl "EasyGo" sistemos jį labai lengva transportuoti. Šildytuvas turi ergonomišką rankeną, kad galėtumėte jį lengvai perkelti pagal savo poreikius, ir nedidelį 1,2 kg svorį.

Šiam keraminiam šildytuvui, tinkančiam bet kokiai situacijai, būdingas VerticalDesign dizainas, kuris suteikia gaminiui didelį stabilumą, lengvumą, mažesnį dydį ir gerą valdymą.

Maitinimo indikatoriaus lemputė.

Apsaugos sistema: apsauginės grotelės, neleidžiančios patekti į keraminio šildytuvo vidų.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę