Prekių katalogas

Termoventiliatorius Cecotec Ready Warm 6100

Greitas pristatymas 1-4 d.d.

Prekės kodas 336495

29,99 €
Charakteristikos
GamintojasCecotec
Keraminis elementas +Ne
Apšildomos patalpos plotas (m2) +25
Akcija +Taip
Galia +1500 W
Prekės kategorijaTermoventiliatoriai
 

Inovacijos Jūsų namams

CECOTEC – tai tvirtas ispaniškas prekinis ženklas, kuris specializuojasi namų apyvokos daiktų gamyboje. CECOTEC nuolat ieško intelektualių ir novatoriškų sprendimų, kaip pritaikyti savo produktus prie besikeičiančių vartotojų poreikių.

CECOTEC tikslas gaminti ir tobulinti namų prietaisus, kurie turi pagerinti žmonių gyvenimą. CECOTEC pristato platų savo produktų asortimentą nuo robotų dulkių siurblių, virtuvės robotų, gruzdintuvų, indų, poilsio ir fitneso prekių iki programuojamų puodų.

CECOTEC atpažinsite pagal specializuotus prekinius ženklus kiekvienai produktų grupei.
Nuo 1995 m. CECOTEC siūlo kokybiškus ir patikimus produktus, pritaikytus prie kintančių žmonių poreikių. CECOTEC prekių vartotojai puikiai įvertino produktus pasižyminčius geru kainos ir kokybės santykiu.


 
CECOTEC įsipareigoję sau ir savo klientams: nuolat diegti naujoves ir visuose gaminiuose naudoti pažangiausias technologijas. Visi produktai yra aprūpinti maksimaliomis saugumo priemonėmis.CECOTEC vertybės yra:

- Siūlyti tik kokybiškus produktus .
- Žmogaus artumas, suasmenintas dėmesys vartotojui.
- Aplinkosaugos požiūriu tvarios verslo praktikos kūrimas. CECOTEC gaminiai garantuoja mažesnį elektros suvartojimą.
- Nuolatinis tobulinimas, siekiant pasiūlyti intelektualiausius ir novatoriškiausius sprendimus.


CECOTEC filosofija

Pagrindinis CECOTEC tikslas yra pasiūlyti vartotojams unikalius gaminius, kuriems sukurti atsižvelgiama į naujausias rinkos tendencijas ir reikalaujama iš savęs geriausios kokybės.

Patogumas ir saugumas - CECOTEC rūpinasi net mažiausiomis detalėmis - nuo gaminio projektavimo iki garantinio aptarnavimo. Taip CECOTEC užtikrina savo gaminiams pridėtinę vertę. Kadangi CECOTEC rūpi jūsų savijauta ir patogumas, jie tobulėja kiekvieną dieną, kad galėtų padėti Jums išsirinkti idealų prietaisą namams.

 

 


Rekomenduojamos prekės

 
Termoventiliatorius Cecotec Ready Warm 6100
29,99 €
Elektrinis šildytuvas Cecotec „Ready Warm 6100 Ceramic Rotate“

Cecotec „Ready Warm 6100 Ceramic Rotate“ elektrinis šildytuvas pasižymi itin didele 1500 W galia. Jis pasižymi 3 veikimo režimais: Eko (750 W), Turbo (1500 W) ir ventiliatoriaus funkcija. Šildytuvas sukasi 90° kampu, kad dar geriau apšildytų visos patalpos orą.

Optimizuotas elektros naudojimas

Šildytuvą galėsite reguliuoti pagal norimą šildymo lygį ir energijos sąnaudas. Minimaliai galėsite rinktis 750 W, o maksimaliai 1500 W galios veikimą.

90° sukimasis

90° kampu besisukantis šildytuvas užtikrina žymiai geresnį šilto oro pasiskirstymą patalpoje. Šildykite iki 25 kv. m. patalpas su šiuo itin efektyviu šildytuvu.

3 veikimo režimai

Eko (750 W), Turbo (1500 W) ir ventiliatoriaus funkcijos garantuos, kad bus patenkinti bet kurie poreikiai, pradedant nuo ekonomiško šilumos palaikymo ir galingo apšildymo iki tiesiog ventiliacinio režimo.

Saugus ir tylus

Cecotec „Ready Warm 6100 Ceramic Rotate“ šildytuvas turi apsaugą nuo perkaitimo, jo atveju prietaisas tiesiog automatiškai išsijungs. Automatinis išsijungimas suveiks ir šildytuvą apvertus ar pastačius į netaisyklingą padėtį. Apsauginės grotelės apsaugos mažus vaikus ir gyvūnus, o tylus veikimas netrikdys ramios aplinkos.

Išskirtinės elektrinio šildytuvo savybės:

• Apšildo iki 25 kv. m. patalpas.

• Sukimasis 90° kampu.

• 3 veikimo režimai.

• Tylus.

• Apsauga nuo perkaitimo ir automatinis išsijungimas.

• Veikimo indikatorius.

• Apsauginis tinklelis.

• Svoris: 1,26 kg.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę