Prekių katalogas

Stovyklavimo kėdė Nils Camp NC3044 žalia

Fast delivery 2-14 d.d.

Reference 3170920

24,20 €
Features
ManufacturerNils Camp
Prekės kategorijaLauko baldai

Kampingas, alpinizmas, žvejyba? Bet kuriuo atveju jums prireiks patogaus krėslo, kad galėtumėte pailsėti ir atsipalaiduoti. NILS CAMP siūlo savo puikias originalias stovyklos kėdes. NC3044 modelis.

Universali kėdė, puikiai veikianti bet kokiomis sąlygomis ir bet kokioje vietovėje. Jos stabilumą užtikrina tvirti 15 mm skersmens plieniniai profiliai. Dėl tvirtos konstrukcijos ir 600D Oxford medžiagos, kuri yra labai patvari, kėdės keliamoji galia lygi 110 kg. Neslystančios kojos neleidžia kėdei paslysti.

Kėdės konstrukcijoje panaudota 600D Oxford medžiaga, be tvirtumo, taip pat pasižymi patogumu ir atsparumu oro sąlygoms. NC3044 kėdė labai ergonomiška, o porankių aukštį galima reguliuoti. Privalumas - puodelio laikiklis. Mėgstamas gėrimas visada po ranka.

NC3044 yra sulankstomas modelis, todėl jį lengvai pasiimsite su savimi į kelionę. Be to, komplekte esantis dangtelis papildomai apsaugo įrangą. Kėdę lengva sulankstyti ir išskleisti, o dangtelis užima labai mažai vietos, be to, jį galima patogiai užsidėti ant peties. Kėdė puikiai tinka prie NILS CAMP siūlomo stovyklavimo stalo. Neliks nieko kito, kaip tik sėdėti ir mėgautis gamta.

Customers reviews about this product