Informacija
Prekių katalogas

Sportinis laikrodis Garmin Forerunner 245 Music GPS Wi-Fi White 010-02120-31

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 327214

265,99 €
11,08 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 339,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 339,00 €, eilinės įmokos suma – 14,13 €.
Prekių draudimas nuo 200 Eur - 1 metai 71,50 €
Prekių draudimas nuo 200 Eur - 2 metai 111,40 €
Charakteristikos
GamintojasGarmin
Ekranėlio tipasCorning® Gorilla® Glass 3
Deguonis kraujyjePulse Ox
Laikrodžio tipasLaikrodis
PulsometrasYra
GPSYra
Atsparumas vandeniui +5 ATM (iki 50 m.)
Baterijos veikimo laikasIki 168 val
Žingsniamatis +Taip
Miego stebėjimas +Taip
Muzikos valdymas +Taip
Žadintuvo funkcija +Taip
Kalorijų skaičiavimo funkcija +Taip
Skaitmeninis kompasas +Taip
Rekomendacijų treniruotėms funkcija +Taip
Treniruotės analizavimo funkcija +Taip
Kūno masės indekso nustatymas +Taip
Chronometro funkcija +Taip
SpalvaBalta
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaIšmanieji laikrodžiai
Sportinis laikrodis Garmin Forerunner 245 Music GPS Wi-Fi White 010-02120-31
265,99 €
 
GPS laikrodis bėgimui su muzikos grotuvu ir pažangiomis treniruočių funkcijomis:   
Sinchronizuokite su muzikos transliavimo paslaugomis, pvz., „Spotify“, kad galėtumėte lengvai talpinti ir klausyti mėgstamas dainas iš savo laikrodžio;
Jūsų treniruočių būsenos vertinimas, kad žinotumėte ar treniruotė buvo efektyvi, siūlomos papildomos našumo stebėjimo funkcijos;
Palaiko  Garmin Coach treniruočių planus, kurie leidžia turėti patyrusį ekspertą individualioms treniruotėms ant savo riešo arba susikurti savo treniruotes Garmin Connect internetinėje bendruomenėje;
Teikia pažangią bėgimo dinamiką*, įskaitant kontakto su žemė laiko balansą, žingsnio ilgį, vertikalųjį svyravimą ir dar daugiau;
Saugos ir stebėjimo funkcijos**, pvz., integruota incidentų aptikimo funkcija, leidžia lengvai bendrinti jūsų buvimo vietą su kontaktais nelaimės atveju;
Baterijos veikimo laikas: iki 7 dienų išmaniuoju režimu; iki 6 valandų GPS režimu ir klausant muzikos;
is GPS laikrodis turi talpyklą jūsų mėgstamoms dainoms, kad galėtumėte klausytis muzikos sporto met;u. Forerunner 245/245 Music taip pat stebi treniruočių statistiką ir pateikia jų įvertinimus, kad galėtumėte sekti savo sportinę formą, peržiūrėti treniruočių istoriją ir lengviau įvykdyti išsikeltus tikslus.
 
Muzikai sakome taip
Jeigu negalite sportuoti be savo grojaraščio, tuomet negalėsite sportuoti ir be Forerunner 245 Music. Sinchronizuokite savo sukurtus grojaraščius su pasirinktomis muzikos transliavimo paslaugomis*** kaip Deezer ar Spotify  ir klausykite muzikos iš savo laikrodžio be trikdžių. Netgi galite įsikelti iki 500 dainų patys! Įsikelkite mėgstamą muziką iš savo kompiuterio ir klausykitės jos iš laikrodžio susieję su belaidėmis bluetooth® ausinėmis.
 
 
Pažangūs našumo duomenys
Forerunner 245/245 Music siūlo personalizuotą treniruočių ir atsistatymo stebėjimą, kad priimtumėte protingus sprendimus treniruotėms ir tinkamai pasiruoštumėte varžyboms. Įrenginys saugo VO2 max informaciją ir supranta, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo aukštesnis jūsų VO2 max, tuo didesnė tikimybė gerai pasirodyti varžybose, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika. Treniruočių būsena įvertina jūsų naujausias treniruotes ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte ar treniruojatės efektyviai, o gal persistengiate? Stebėkite, kaip jūsų treniruotės įtakoja ištvermės, greičio ir galios vystymąsi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės poveikiu. Atsistatymo laiko funkcija padės maksimaliai išnaudoti savo galimybes, nurodant kada būsite pasiruošę sekančiam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų esamos savaitės treniruočių krūvį kartu su ilgalaikiu treniruočių krūviu - taip pat įtraukiant ir jūsų sportinės būklės lygį - pateikiant ar jūsų patiriamas treniruočių krūvis yra optimalioje zonoje.
 
Daugiau treniravimosi galimybių
Nesvarbu ar esate patyręs bėgikas ar tik pradedantysis, kiekvienam naudinga gauti šiek tiek patarimų. Štai kodėl Forerunner 245/245 music yra suderinamas su Garmin Coach treniruočių planais. Šie planai yra sudaromi patyrusių trenerių ekspertų ir yra pritaikomi jums ir jūsų tikslams. Tai neįtikėtinas būdas pasiekti finišo liniją. Kaip dalį savo mokymo plano, treneris netgi gali jums padėti prognozuoti savo lenktynių laiką. Taip pat galėsite treniruotes susikurti patys, pagal savo poreikius. Forerunner 245/245 Music turi šiuos sportinius režimus: bėgimas, dviračiai, plaukimas baseine, irklavimas patalpoje, elipsiniai treniruokliai ir daugiau.
 
Analizuokite savo bėgimo sportinę formą
Forerunner 245/245 Music GPS laikrodis taip pat turi įrankius kurie padės pagerinti jūsų bėgimo formą. Laikrodis fiksuoja svarbias bėgimo dinamikas*, kaip kadencija, žingsnių ilgis, kontakto su žemė laiko balansas, vertikalusis svyravimas. Šie duomenys yra esminiai norint suvokti jūsų formą, kad galėtumėte pasirodyti kuo geriau kiekvieno bėgimu metu ir kiekvienose varžybose. Jūsų Forerunner 245/245 Music gali stebėti šiuos rodiklius dėvint palaikomą širdies ritmo diržą arba suderinus įrenginį su bėgimo dinamikos jutikliu.
 
Personalizuokite įrenginį
Išreikškite savo asmenybę pritaikydami Forerunner 245/245 Music prie savo stiliaus. Laikrodis palaiko ekrano viršelius, kuriuos galite atsisiųsti iš Connect IQ Store. Rinkitės iš tūkstančių galimų ekrano viršelių arba susikurkite ekrano viršelį patys naudodami savo nuotraukas ar nuotrauką atsisiųsta iš interneto. Taip pat galite į įrenginį atsisiųsti papildomas programėles, pvz: Uber ar AccuWeather, taip išplėsdami įrenginio funkcionalumą.

Palaikykite ryšį
Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalinti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums prireiktų pagalbos, tai galima padaryti rankiniu arba automatiniu būdu su integruota incidentų aptikimo funkcija**. Be to ryšio funkcijos leis būti pasiekiamiems bėgimo metu ar poilsio metu. Gaukite išmaniuosius pranešimus į laikrodį ant savo riešo, tokius kaip tekstiniai pranešimai, skambučiai ar elektroniniai laiškai. Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu, Forerunner 245/245 Music automatiškai patalpins bėgimų duomenis į Garmin Connect internetinę fitneso bendruomenę. Taip pat laikrodžio pagalba galėsite valdyti muziką savo telefone, todėl galėsite lengvai perjungti dainas neišsimušdami iš bėgimo ritmo.
 
Dalinkitės ir varžykitės
Sinchronizuoti savo veiklas Garmin Connect programėlėje, tai daugiau nei tik talpinti treniruočių duomenis. Garmin Connect yra klestinti bendruomenė, kur žmonės gali prisijungti ir konkuruoti tarpusavyje iššūkiuose ar dalintis savo pergalėmis socialiniuose tinkluose. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone.
 
Sveikatingumo ir pažangus miego stebėjimas
Forerunner 245/245 Music laikrodis turi įrankius kurie padės stebėti jūsų bendrą gerovę ir miegą. Šios priemonės suteikia labai svarbią informaciją, kurią galite panaudoti efektyvesnėms treniruotėms palaikyti. Forerunner 245/245 Music, tai pirmasis bėgimo laikrodis turintis Pulse Ox jutiklį. Šis jutiklis nuo riešo apskaičiuoja jūsų deguonies kiekį kraujyje, o tai padės įvertinti kaip organizmas įsisavina deguonį, ypatingai miego metu. Norint jums padėti įvertinti savo miegą Forerunner 245 Music stebi jūsų pabudimus, negilų, gilų miegą ir REM miego fazes. Įrenginys taip pat stebi visos dienos streso lygius. Jeigu jūsų streso lygis pradeda didėti, naudokite kvėpavimo technikų atsipalaidavimui funkciją, kuri padės nuraminti mintis ir kūną. Norėdami optimizuoti savo kūno energiją, Body Battery™ funkcijos pagalba stebėkite duomenis apie kūno energijos rezervą kiekvienu momentu, kad galėtumėte suplanuoti savo dieną optimizuodami treniruočių ir polsio laikus.
 
Stebėkite savo ciklus
Geriau supraskite savo kūną naudodami Garmin Connect mėnesinio ciklo stebėjimo funkciją. Naudokite šią funkciją, kad sektumėte ciklų detales, įrašytumėte fizinius ir emocinius simptomus ar pildytumėte asmenines pastabas apie įprastų, neįprastų ar menopauzių pereinamųjų ciklų tipus. Gaukite pamokymus apie treniruotes ir mitybą kiekvienoje ciklo fazėje. Naudojant Connect IQ app, ciklų duomenis ir simptomus esamai dienai į savo riešą.
 
* Naudojant kartu su bėgimo dinamikos jutikliu, HRM-Run™ arba HRM-Tri™ širdies ritmo diržais (įsigyti atskirai)
 
** Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu. Apie saugumo ir stebėjimo funkcijų reikalavimus ir apribojimus - čia (anglų kalba)
 
*** Reikalinga Premium prenumerata su trečios šalies muzikos tiekėju
 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę