Prekių katalogas

Virdulys KitchenAid Artisan (5KEK1522EMS)

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 173203

199,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 40,82 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 44,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 64,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 54,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 64,70 €
Prekės savybės
GamintojasKitchenAid
Dvigubos sienelėsYra
Talpa, l1.5
Apsauga nuo perkaitimo +Taip
Kaitinimo elementas +Paslėptas
Vandens lygio indikatorius +Yra
Korpuso medžiaga +Metalas
SpalvaPilka
Prekės kategorijaVirduliai
Temperatūros reguliavimas +Taip
Galia +2400 W
Virdulys KitchenAid Artisan (5KEK1522EMS)
199,00 €
Atrodytų, kaip dar galima patobulinti tokį paprastą prietaisą kaip elektrinis virdulys? Legendinė buitinės technikos gamintoja „KitchenAid“ įrodo, kad tobulumui ribų nėra ir pristato dar vieną savo šedevrą – „Pro Line“ serijos virdulį.


 
Sukurtas greičiui
Pagrindinis „KitchenAid Pro Line“ elektrinio virdulio privalumas – žaibiškas greitis, kuriuo jis užverda vandenį arbatai ar kavai. 1,5 litro talpos virdulio galia – net 1440 vatų, tad net ir pilnutėlis jis užverda per kelias minutes.

 

Tikra virtuvės puošmena
 „KitchenAid“ gaminiai visada garsėjo elegancija. Ne išimtis ir šis virdulys. Santūrų blizgesį turintis metalinis korpusas, maloni paimti guma aptraukta rankena, retro stiliaus vandens termometras, patogiai atsidarantis dangtelis – visos detalės spinduliuoja puikų skonio pajautimą ir funkcionalumą.

Dvi sienelės geriau nei viena
Beje, virdulio korpusas ne tik gražiai atrodo, bet ir slepia savyje vieną privalumą – jo sienelės yra dvigubos. Todėl šis „KitchenAid“ virdulys užverda greičiau ir ilgiau išlaiko vandenį karštą, be to, virdamas jis yra daug tylesnis. Dar daugiau, viduje esantis karštas vanduo nenudegins pirštų, mat išorinis sienelės sluoksnis taip greitai neįkaista.
Visiška kontrolė
Ant virdulio stovelio yra slankiklis, kuris leidžia nustatyti iki kokios temperatūros reikia pašildyti vandenį. Ši funkcija padės mėgautis daug aromatingesniais gėrimais – pavyzdžiui, žaliai arbatai reikia vienos temperatūros, kavai – kitos, o užpilamai dribsnių košei – dar kitos. Ant  virdulio sienelės esantis apvalus termometras visada rodo, kokios temperatūros vanduo viduje.
 
<br /> <br /><br /> <br />
 
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę