Prekių katalogas

Elektrinis ventiliatorius, ZYLE ZY080BF

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 08 04

Prekės kodas 327871

199,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 40,82 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 44,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 64,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 54,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 64,70 €
Prekės savybės
GamintojasZyle
Laikmatis su automatiniu išsijungimuYRA
Aukštis (su stovu)71 cm
Ventiliatoriaus tipas +Pastatomas
Triukšmo lygis55 dB (A)
Korpuso medžiaga +Plastikas
Automatinis oro srauto nukreipimas į šonus +Taip
Nuotolinis valdymas +Taip
Galia +45 W
Elektrinis ventiliatorius, ZYLE ZY080BF
199,00 €
Ventiliatorius be sparnuotės Zyle „ZY080BF“
 
Ventiliatoriai be besisukančios sparnuotės yra naujausia hidrodinaminė inžinerijos technologija. Esminiai ventiliatorių be sparnuotės privalumai yra absoliutus saugumas, tolygesnis oro srautas, ypač tylus veikimas ir modernus dizainas, papuošiantis bet kurią namų ar biuro erdvę.
 
Visiškai saugus
 
Zyle „ZY080BF“ ventiliatorius be sparnuotės yra tinkamas naudoti namuose, kur yra mažų vaikų ir gyvūnų. Tai visiškai saugus prietaisas, nes jo išorėje nėra nei vienos besisukančios detalės. Ventiliatorių be sparnuotės veikimo principas pagrįstas per korpuso apačioje esančias groteles įtraukiamu oru, kuris išpučiamas pro nedideles angas ventiliatoriaus žiede. Šitokiu būdu išpučiamo oro srautas tampa itin vientisas, tolygus ir malonus, lyginant su besisukančių menčių ventiliatoriais.
 
„Beoris“ principas
 
Ventiliatoriaus veikimo principas vadinamas „beoriu“, nes užtikrina, kad pučiamas ne tiesiai iš aplinkos paimtas oras, tačiau jis praleidžiamas pro ventiliatoriaus apačią ir, dideliu greičiu veikiant varikliui bei turbokompresoriui, sugeneruojama stipri kinetinė energija, taip sukurianti stabilų ir stiprų oro srautą. Besisukanti oro pūtimo galva padeda šį oro srautą dar tolygiau paskirstyti po kambarį.
 
Praktiškas ir patogus
 
Mažesnis oro srauto pasipriešinimas bei nuolatinė transmisija garantuoja žymiai mažesnį ventiliatoriaus keliamą triukšmą. Pats ventiliatorius yra lengvas, todėl patogesnis ir praktiškesnis. Jis veikia kokybiškiau, priimtiniau ir puikiai atitinka poreikius karštą vasaros dieną. Ventiliatoriui be sparnuotės nereikalingos apsauginės grotelės, jį lengva ir patogu valyti paprasčiausia šluoste. Prietaiso valdymas itin paprastas ir vykdomas nuotoliniu pulteliu reguliuojant vėjo greitį ir stiprumą.
 
Ventiliatoriaus be sparnuotės Zyle „ZY080BF“ techninės savybės: 
• Garso lygis: 55 Db. 
• 90° sukimasis. 
• Galia: 45 W. 
• Reguliuojamas laikmatis: nuo 1 iki 9 valandų.
• Svoris: 3,26 kg. 
• Matmenys: 71 x 25 x 25 cm. 
• Valdymas: elektroninis, nuotolinis pultelis.
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę