Prekių katalogas

Veiksmo kamera GoPro Hero8 Black

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 06 04

Nuoroda 334645

429,00 €
Prekės savybės
Filmavimo raiška 4K60 1080p240
LCD ekranas +2
SpalvaJuoda
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaVeiksmo kameros
Veiksmo kamera GoPro Hero8 Black
429,00 €
                                   GoPro HERO8 Black
 
 
Su "HyperSmooth 2.0" stabilizavimu ir integruotu montavimu

 
Skaitmeniniai lęšiai
 
Dabar tapo kur kas legviau išgauti vaizdą iš to ką darote. Spustelkite tam, kad pasirinktumėte iš 4 objektyvų: siauro, linijinio be iškraipymų, plataus ir „SuperView“.

"HyperSmooth 2.0" stabilizacija

Tai radikalus "HyperSmooth" patobulinimas. "HyperSmooth 2.0" dabar turi keletos lygių stabilizavimą - įskaitant "Boost" - ir horizonto lygiavimą programėlėje.


"TimeWarp 2.0"

Kurkite siurrealistinius „TimeWarp“ efektus, kuriuos mėgstate - dabar su automatiniu greičio pasirinkimu. Arba tiesiog bakstelėkite, jei norite pagreitinti arba sulėtinti.

"SuperPhoto" + patobulintas HDR

Pagerinkite kontrastą, panaikinkite išplaukusius vaizdus ir smulkias detales. Atnaujintas algoritmas padeda užfiksuoti įspūdingus veiksmo kadrus su tokiu detalumu, apie kurį niekada nepagalvojote.


"LiveBurst"

LiveBurst režimas užfiksuoja vaizdą 1.5 sekundės prieš ir po mygtuko paspaudimo, tam, kad galėtumėte iširinkti geriausią kadrą iš 90 nuotraukų arba pasidalinti 3 sekundžių 4K raiškos vaizdo klipu.


"Night Lapse" vaizdo įrašai

Mėgaukitės nakties magija su 4K, 1440p arba 1080p raiška.


Aukštos kokybės garsas

Su trimis mikrofonais ir vėjo triukšmo sumažinimu galėsite mėgautis natūralia garso kokybe net ir esant itin dideliam greičiui.


Tvirta + atspari vandeniui

Kai norite fiksuoti ekstremalius vaizdus, nebijodami sudaužyti kameros - HERO8 tampa geriausiu pasirinkimu. Taip pat ši kamera atspari vandeniui iki 10 metrų gylio.


"GoPro" programėlė

Fiksuokite. Redaguokite. Dalinkitės. Pakartokite. Su GoPro programėle automatiškai sukursite puikius vaizdus, greitai suredaguosite ir pasidalinsite su pasauliu. 


Valdymas balsu

Valdykite savo kamerą balsu su 14 balso komandų, tokiomis kaip “GoPro, start recording.” Arba pažadinkite kamerą su “GoPro, turn on”.Pakuotę sudaro:

1x GoPro HERO8 Black kamera

1x Baterija

1x Tvirtinimo lipdukas

1x Tvirtinimo sagtis

1x Tvirtinimo varžtas

1x USB-C laidas
Klientų atsiliepimai apie šią prekę