Prekių katalogas

Kamera Xiaomi Mi Sphere Camera Kit (Black)

1-7 d.d.

Delivery time on 2021 04 11

Nuoroda 264909

288,99 €
28,90 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 288,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 288,99 €, eilinės įmokos suma – 28,90 €.
Prekės savybės
GamintojasXiaomi
Garantinis laikotarpis24 mėn.
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaMobilūs telefonai
telefonai
 
Mūsų saldžiausiuose sapnuose naujausieji iPhone ar Samsung modeliai atrodo tarsi visiški galiūnai, turintys išskirtinai talpias baterijas, apie kurių dažną krovimą mes galime pamiršti. Tačiau pripažinkime, jog realybė yra kiek kitokia. Telefonų baterijos veiks geriausiai, kai ne tik tausosime jos veikimą išjungdami nereikalingas programėles, bet ir optimizuosime krovimą.
 
Jei siekiate tinkamiau elgtis su savo išmaniojo baterija ir sužinoti, kaip gi krauti savo telefoną yra geriausia, pradžioj reiktų suprasti tai, kas slypi Jūsų žinučių, skambučių ar kačiukų nuotraukų pasidalinimo su draugais užkulisiuose.
 
Kaip veikia baterijos?
 
Išmaniuosiuose telefonuose naudojamos ličio jonų baterijos, kurios yra vienos lengviausių ir ilgiausiai veikiančių įkraunamų baterijų. Tačiau, kaip ir visų baterijų, jų veikimo trukmė bėgant laikui natūraliai mažėja, kas reiškia, jog savo mobilų telefoną turėsite krauti vis dažniau. 
Jūs tikrai pastebėsite sutrumpėjusį telefono veikimo laiką, kai baterija bus arčiau savo gyvenimo pabaigos. Baterijos vidutiniškai turi apie 500 krovimo ciklų per visą gyvenimo laiką.
 
Kiekvieną kartą, kai jus išnaudojate 100% savo telefono baterijos, tai skaitosi vienas krovimo ciklas. Pavyzdžiui, jeigu jūs iškrausite savo telefoną nuo 100% iki 0%, tai skaičiuojasi kaip vienas ciklas.
 
Kuo daugiau baterija tokių krovimo ciklų turės, tuo daugiau ,,patirs streso“ ir jos gyvenimo laikas trumpės. Todėl iškraunant telefoną kasdieną pilnai rekomenduojama atsinaujinti vidutiniškai kas du metus.
 
 
Kaip dažnai reikia krauti bateriją?
 
Turėkite mintyje, jog yra begalė gandų apie tai, kaip teisingai reikia krauti savo telefoną. Tikriausiai esate girdėję, jog rekomenduojama išmanųjį visiškai iki 0% iškrauti kas mėnesį ar tai, kad nerekomenduojama savo telefono palikti prijungto prie elektros lizdo per naktį.
Patarimai dėl krovimo gali būti įvairūs, tačiau ekspertai rekomenduoja, jog savo išmaniojo bateriją laikytumėte tarp 40 ir 80%. Mažesni, tačiau dažnesni krovimai padės maksimaliai optimizuoti krovimo ciklų kiekį ir mažiau sekins bateriją nei pilni nuo 0 iki 100% krovimai.
Taip, tai reiškia, jog palikinėti telefoną kiekvieną naktį prijungtą prie elektros lizdo nėra pats geriausias sprendimas. Geriau įpūsti energijos valandai ar dviem prieš pat Jums einant miegoti.
 
Keletas kitų patarimų
 
Turėdami su savimi išorinę bateriją (angl. power bank) galite lengviau telefoną palaikyti ,,žaliojoje zonoje“ – 40 - 80% ribose.
 
Taip pat rekomenduojama nenaudoti maksimalaus ekrano apšvietimo, išjungi vietos nustatymo funkciją, kai ji nėra būtina ir dažniau naudoti energijos tausojimo režimą.
 
Kamera Xiaomi Mi Sphere Camera Kit (Black)
288,99 €

MiJia 360°  panoraminė
kamera yra viena iš galingiausių ir, tuo pačiu, viena mažiausių veiksmo  kamerų. Jos dėka galėsite užfiksuoti visus
kadrus 360 laipsnių kampu. Įprastinės kameros turi „akluosius taškus“, o
inovatyvi kamera MiJia 360° turi du į priešingas puses nukreiptus kameros
lęšius, kurių dėka matomas 360° panoraminis vaidas.  Aukštos kokybės lęšiu dėka vaizdas bus ryškus
ir be jokių trukdžių. Kamera filmuoja 3,5K (3200 × 1800) rezoliucija ir
garantuoja gražius, neišsiliejusius panoraminius vaizdus.

MiJia 360° ypatybės:


 - 360 laipsnių žiūrėjimo kampas


- 23,88MP jutiklis


- 3,5K vaizdo įrašymo formatas


- 6 ašies elektroninis vaizdo stabilizavimas


- IP67 dulkių ir vandens apsauga

Kamera, kuri mato pasaulį taip, kaip Jūs
jį matote
- panoraminė  kamera
"MiJia 360° neturi „aklųjų taškų“. Kamera turi ploną ir patvarų korpusą su
dviem į priešingas puses nukreiptus lęšius, leidžiančius filmuoti 360 laipsnių kampu,
naudojant nuostabią 3,5K (3200 × 1800) rezoliuciją.

Filmavimas
3,5K raiška taps mėgstamiausia Jūsų pramoga
-  aukštos kokybės (HD), IP apsaugos vaizdo kamera
su „Ambarell“ procesoriumi,
kiekvieną sceną mato du tos pačios spalvos
objektyvai. Galimybė įrašyti 3456 × 1728 rezoliucija su 30 kadrų per sekundę
arba 2304 × 1152 rezoliucija su 60 kadrų per sekundę.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę