Prekių katalogas

Sony A7 Mark IV Body

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3173503

3 621,27 €
Prekių draudimas nuo 200 Eur - 1 metai 765,47 €
Prekių draudimas nuo 200 eur - 2 metai 1 272,44 €
Charakteristikos
GamintojasSony

 

Fotografavimas dar niekada nebuvo toks geras

Pasiruoškite būti įkvėpti. „α7 IV“ tikroviška raiška ir įspūdingas DI pagrįstas automatinis fokusavimas papildo įvairias pasaulinio lygio funkcijas – tai pažangiausios vaizdavimo technologijos. 

 

 Naujas 33 MP1 viso kadro galinio apšvietimo CMOS vaizdo jutiklis 

Naujas „α7 IV“ 33,0 megapikselių „Exmor R™“ CMOS vaizdo jutiklis užtikrina neįtikėtiną efektyvumą ir puikią vaizdo kokybę tiek fotografuojant, tiek filmuojant, didelio greičio skaitymą, didelį jautrumą, mažą triukšmą, ypač tikslų spalvų atkūrimą. 

 

Pavyzdinio lygio vaizdų apdorojimas su BIONZ XR™

„α7 IV“ naudoja naujausią vaizdų procesorių, todėl labai pagerinamas našumas, vaizdo kokybė ir spalvų atkūrimas. Didelis apdorojimo greitis palengvina patogų nuolatinį fotografavimą, taip pat pagerina veikimą atliekant duomenų perdavimą. 

 Didesnė raiška, geresnis spalvų atkūrimas

33 MP1 vaizdo jutiklis ir vaizdo apdorojimo modulis pakelia kokybės kartelę

Be didesnio pikselių skaičiaus ir didesnės raiškos nei „α7 III“ įrenginyje „α7 IV“ ir jo galingas „Exmor R“ jutiklis reiškia reikšmingą „Sony“ originalios vaizdo technologijos evoliuciją – patobulinimai neapsiriboja tik skaičiais. Atraskite naują spalvų gradacijos lygį ir detalų atkūrimą bei švelnias, natūraliai atrodančias žmogaus odos tekstūras.

 Sukelkite vizualinę nuotaiką – „Creative Look“ nuostatos 

Dešimt „Creative Look“ išankstinių nuostatų ir aštuoni parametrai gali greitai sukurti nuotaiką nuotraukoms, filmams ir tiesioginėms transliacijoms. Kadangi nereikalingas tolesnis redagavimas, iškart užfiksavę galite pasidalyti savo vizija.

 10 bitų HEIF formatas – sklandi gradacija 

Kartu su įprastais RAW ir JPEG, galite pasirinkti HEIF („High Efficiency Image File“) formatą nuotraukoms fiksuoti. Sklandus 10 bitų spalvų gylis leidžia tikroviškai atkurti dangų ir portretinius objektus ten, kur būtina subtili, natūrali gradacija. 

 5 ašių optinis vaizdo stabilizavimas

Iki 5,5 žingsnių užrakto greičio kompensacija iš stabilizavimo įtaiso korpuse

„α7 IV“ tikslus stabilizavimo įtaisas ir giroskopiniai jutikliai veikia kartu su vaizdo stabilizavimo algoritmais, kad būtų pasiektas 5,5 žingsnių užrakto greičio kompensavimas, maksimaliai padidinant 33,0 MP1 vaizdo jutiklio didelės raiškos našumą.

Spartus hibridinis AF, dar labiau pažengęs

Spartaus hibridinio AF sistema, suderinanti fazės aptikimo AF ir kontrasto aptikimo AF, yra labiau pažengusi, siekiant greičio, tikslumo ir sekimo efektyvumo. Dėl „Sony 4D Focus“ plati, tanki AF sritis apima maždaug 94 % vaizdo srities, tiek fotografuojant, tiek filmuojant, su 7596 fazės aptikimo AF taškais. 

 Lengva padaryti naminių gyvūnėlių nuotraukas 

Greitas, tikslus fokusavimas sudėtingiems gyvūnų kadrams

Iš anksto nustatydami objekto aptikimo reikšmę "Animal" (gyvūnas), galite automatiškai aptikti ir sekti gyvūno akis, kad geriau užfiksuotumėte tiek laukinės gyvūnijos kadrus, tiek naminių gyvūnėlių vaizdus. Gyvūnų akių aptikimo AF patobulintas – patikimas sekimas ir tikslus fokusavimas, netgi kai gyvūno veidas yra apverstas aukštyn kojomis.

4K 60p filmai, su natūraliai atrodančiais kadrais

Jau galima įrašyti filmus iki 4K 60p raiška naudojant viso pikselio nuskaitymą be kvantavimo, išnaudojant visiškai naują „α7 IV“ vaizdo jutiklį ir didelį dinaminį diapazoną, kad galėtumėte tiksliai užfiksuoti greitai judančių objektų vaizdus. 

 Kaipmat paverskite „α7 IV“ žiniatinklio kamera

Norint paversti viso kadro „α7 IV“ didelio našumo žiniatinklio kamera, tereikia USB jungties. Nereikia sudėtingos sąrankos – tiesiog prijunkite fotoaparatą prie kompiuterio ar išmaniojo telefono per USB, pasirinkite "„Live Stream“ („USB Streaming“)" ir būsite pasirengę.

 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę