Prekių katalogas

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7500 be objektyvo

Out of stock

Delivery time on 2020 08 05

Prekės kodas 333380

899,99 €
Prekių draudimas 1 metai 194,00 €
Prekių draudimas 2 metai 320,00 €
Prekės savybės
GamintojasNIKON
Filmavimas1080p (Full HD)
Efektyvių vaizdo elementų skaičius21 mln
Jautrumas (ISO) Auto, 100 - 51200
Garantinis laikotarpis24 mėn.
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaFotoaparatai
APRAŠYMAS
Apie veidrodinį fotoaparatą Nikon D7500 body
Pasiekite daugiau prasto apšvietimo sąlygomis. Kadangi ISO 100-51 200 galima išplėsti iki ISO 1 640 000 (atitikmuo), modeliui D7500 tamsa nebaisi.

UŽFIKSUOKITE DETALES. IŠSKIRTINIS OBJEKTŲ ATPAŽINIMAS. 

 

NUSTATYKITE TIKSLIĄ EKSPOZICIJĄ IR KURKITE DINAMIŠKAS KOMPOZICIJAS.


180 TŪKST. PIKSELIŲ RGB MATAVIMO JUTIKLIS IR PATOBULINTA SCENOS ATPAŽINIMO SISTEMA. FIKSUOKITE RYŠKIUS VAIZDUS. NEĮTIKĖTINAS AF TIKSLUMAS


Kad ir ką fotografuotumėte, 51 taško AF sistema seka objektą, jį užfiksuoja ir sufokusuoja. Net jei vienintelis šviesos šaltinis yra mėnulis.

Pasinerkite į kinematografiją. 4K/UHD raiškos filmuota medžiaga.Dar labiau patobulinkite savo kuriamus filmus. Įrašykite itin didelės skyros detalius vaizdus iki 30 kadrų per sekundę greičiu


UŽFIKSUOKITE KAITĄ.

Laiko intervalo filmas.Įamžinkite gatvių vaizdus ir saulėtekius įspūdinguose sparčiai kintančių vaizdų sekose naudodami integruotą intervalų laikmatį ir 4K/UHD kokybės sulėtinimo funkciją.

Ši akimirka priklauso jums. Nepertraukiamas fotografavimas 8 fps sparta.

 

Užfiksuokite geriausią kadrą, net jei jį sunku pamatyti susiliejusiuose judesiuose. Užfiksuokite 50 NEF (RAW) arba 100 JPEG vaizdų kaip vieną fotografavimo dideliu greičiu seriją.


PAŽIŪRĖKITE Į VAIZDĄ KITU KAMPU. PAKREIPIAMASIS EKRANAS IR JUTIKLINIAI VALDIKLIAI.

 Dėmesį pritraukiančių vaizdų yra visur. Palieskite ploną pakreipiamąjį jutiklinį ekraną ir sufokusuokite bei fotografuokite iš aukštų ir įdomių apžvalgos kampų.

 

LIKITE IŠTIKIMI SAVO VIZIJAI. DIDELĖS SKYROS OPTINIS VAIZDO IEŠKIKLIS.

 

PERTEIKITE JAUDINANČIAS AKIMIRKAS.

SnapBridge. Prijunkite fotoaparatą prie išmaniojo įrenginio naudodami SnapBridge. Sinchronizuokite nuotraukas fotografuodami. Norėdami fotografuoti nuotoliniu būdu, naudokite išmanųjį įrenginį.Nikon SnapBridge technologija suteikia galimybę užtikrinti nuolatinį fotoaparato D7500 ir išmaniojo įrenginio sujungimą naudojant „Bluetooth® low energy" mažų energijos sąnaudų technologiją¹. Sinchronizuokite nuotraukas su savo įrenginiu - kaskart fotografuojant nereikia prijungti iš naujo. Kada panorėję rankiniu būdu perkelkite filmus naudodami fotoaparate integruotą „Wi-Fi®"². SnapBridge ryšio technologija taip pat suteikia galimybę fotografuoti nuotoliniu būdu naudojant išmanųjį įrenginį. 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę