Prekių katalogas

Vaizdo registratorius - radarų detektorius Neoline X-COP 9100s

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3032458

278,73 €
11,61 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 278,73 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 278,73 €, eilinės įmokos suma – 11,61 €.
Prekės savybės
GamintojasNeoline

Įrenginys valdomas paprasta ir nesudėtinga „Easy Touch“ sąsaja, kurioje integruotas vaizdo registratoriaus valdymas ir greičio radarų detektoriaus nustatymai.


Įrenginyje įmontuotas GPS bei GLONASS vietos nustatymo modulis, kuris sujungtas su stacionarių greičio įrenginių duomenų baze, todėl vaizdo registratorius - radarų detektorius Neoline X-COP 9100s ne tik praneš apie užfiksuotus greičio radarų signalus, bet ir perspės apie stacionarius radarus ar vidutinio greičio matuoklius kelyje.


Ypatingai tiksliam vietos nustatymui Neoline X-COP 9100s veikia tiek GPS, tiek GLONASS tinklo vietos nustatymo modulis. Šis modulis aprūpintas 45 valstybių stacionarių greičio kamerų ir radarų duomenų baze. Apie stacionarius greičio matuoklius kelyje, vaizdo registratorius praneša 3 būdais: garsu, balso pranešimu bei informacija ekrane. Greičio matuoklių duomenų bazė yra nuolat atnaujinama, o naujausią duomenų bazės versiją galima atsisiųsti iš gamintojo svetainės internete ir savarankiškai atnaujinti vaizdo registratorių.


Vaizdo registratorius Neoline X-COP 9100s aprūpintas dviem microSD atminties kortelių lizdais ir gali veikti su atminties kortelėmis kurių talpa iki 128 GB. Į vieną iš kortelių vyksta nepertraukiamas vaizdo įrašymas, o kita kortelė skirta vaizdo medžiagos kopijavimui.


Vaizdo registratorius vaizdams apdoroti bei radarų detektoriams fiksuoti naudoja galingą ir spartų procesorių „Ambarella“, o vaizdui užfiksuoti - modernią ir aukščiausius standartus atitinkančią „Sony“ matricą bei net 6 ypatingai skaidraus stiklo lęšių objektyvą. Visa tai užtikrina nepriekaištingą vaizdo įrašo kokybę, aukštą raišką bei vaizdų ryškumą bet kokio apšviestumo sąlygomis.


Vaizdo registratorius, fiksuodamas video medžiagą, naudoja specialią atspindžių slopinimo sistemą bei naktinio filmavimo režimą esant silpnam apšvietimui, kurios apsaugo nuo vaizdo grūdėtumo bei objektyvo apakinimo priešais atvažiuojančių automobilių žibintais. Vaidzo registratoriaus objektyvas vaizdą fiksuoja 135° kampu ir aprėpia net 5 juostų kelią.*Lietuvos rinkai pritaikyta programinė detektorių versija. LT meniu, LT instrukcija, LT balsas.
*Nemokamas duombazės ir programinės įrangos atnaujinimas. Neoline svetaineje:
https://neoline.com/update/
*Pardavimo metu visi atnaujinti į naujausią programinę versiją, rekomenduojama klientui pasitikrinti Neoline svetaineje:
https://neoline.com/update/


*Techniškai paruoštas naudojimui. Nustatyti filtrai ir jautrumai pradiniam naudojimui.


 


Papildoma naudinga info:


Kaip šie detektoriai veikia ir kaip tiksliai gali nustatyti radaro buvimo vietą?


Radarų detektoriai veikia K, Ka ir M-bangomis. Į K ir Ka ir M bangų diapazoną įeina stacionarūs radarai apie kuriuos taip pat praneša ir integruota radarų detektoriaus GPS bazė, kuri yra atnaujinama per programinę įrangą. Taip pat Ka bangoje veikia nežymėti policijos automobiliai ir motociklai, kurie gali matuoti greitį važiuodami, jiems nereikia matuoti greičio iš stacionarios pozicijos. GPS duomenų bazė taip pat informatyviai praneša apie vidutinio greičio zonas, kurios yra mūsų šalyje labai aktualios, veikia tokiu principu: informuoja apie būsimą zoną iš anksto (pvz. vidutinio greičio zona už 600 metrų) įvažaivus į zoną, rodo likusį atstumą iki zonos pabaigos, rodo leistiną vidutinį greitį ir skaičiuoja jūsų automobilio vidutinį greitį šioje zonoje. Jeigu jūsų vidutinis greitis yra didesnis nei leistinas, prietaisas apie tai jus informuoja.


Trikojai radarų grečio matuokliai yra Lazeriniai greičio matuokliai, t.y.veikia visiškai kitokia technologija. Jeigu radio standartiniai greičio matuokliai, kurie dirba radio bangomis, skleidžia savo signalą panašiai kaip akmenį įmetus į vandenį mes matome aplinkui atsirandančius ratilus, tai lazerinis prietaisas šauna spindulį tikslingai nukreiptą į objektą.


Trikojus radarų grečio matuoklius radarų detektoriai gali aptikti maždaug 50-600 metrų atstumu, tačiau gali jo ir neaptikti. Lazerinio radaro neaptikimas nelaikomas detektoriaus gedimu.  Tai visais atvejais priklauso nuo daugelio aplinkybių, kaip oro salygos, nuo vietovės profilio - kalnuota ji ar lygi, nuo greičio matavimo prietaiso nustatymų ir pan. Dažniausiai aptikimo atstumas svyruoja nuo 50 metrų iki 600 metrų. Jautrumą ir nustatymus gali koreguoti pats naudotojas.


Neviršykite leistino greičio !


Gero kelio!Klientų atsiliepimai apie šią prekę