Prekių katalogas

Vaisių ir daržovių džiovyklė Graef DA 510

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2011195

269,00 €
11,21 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 269,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 269,00 €, eilinės įmokos suma – 11,21 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 64,18 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 72,25 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 80,32 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 99,15 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 85,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 96,46 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 72,25 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 85,70 €
Charakteristikos
GamintojasGraef
Padėklų skaičius10
SpalvaPilka
Svoris, Kg8,35 kg
Prekės kategorijaVaisių džiovintuvai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Garsaus vokiečių prekinio ženklo GRAEF maisto produktų džiovyklė DA508 – tai horizontalaus tipo džiovyklė, kuri turi svarbiausius privalumus lengvam naudojimui namuose. 

DA508 maisto produktų džiovyklė užtikrina pastovų šilumos paskirstymą bei tolygią temperatūrą.  Reguliuojama temperatūra leis džiovinti skirtingus maisto produktus: tiek vaisius ir daržoves, tiek mėsą bei grybus. Jums nereikės prižiūrėti proceso eigos , nes GRAEF maisto džiovyklė turi integruotą laikmatį, kuris leis užsiimti kita norima veikla ir nesirūpinti maisto džiovinimo procesu. 


Savybės:

Pastovus šilumos paskirstymas: ventiliatorius, kaitinimo elementas ir termostatas galinėje džiovyklės dalyje

Tolygios temperatūros valdymo sistema

Reguliuojama temperatūra: nuo 30°C iki 70°C

Laikmatis: iki 40 val.

8 dideli plastikiniai padėklai (295 x 365 mm), be BPA

Padėklai gali būti išimami, galima džiovinti didesnius produktus ar ruošti jogurtui

Lengva priežiūra

Įjungimo/išjungimo mygtukas


Tiems, kas turi maisto džiovykles, užkandžiavimas – tai platus sveikesnių alternatyvų pasirinkimas, kurias galima pasigaminti namuose. Populiarūs džiovinti užkandžiai: obuolių traškučiai, lapinių kopūstų traškučiai, saulėje džiovinti pomidorai, bananų traškučiai bei vytinta jautiena.

Maisto džiovyklės privalumai
Maisto džiovyklės yra ganėtinai maža investicija, kuri gali jums ir jūsų šeimai atsipirkti su kaupu. Nuo sveikesnio maisto iki pinigų sutaupymo – štai keletas privalumų, kurių turėtumėte tikėtis nusipirkę maisto džiovyklę.
1. Gali sutaupyti pinigų, kuriuos leidžiate užkandžiams.
2. Padės išvengti maisto švaistymo, nes bet kokius šviežius produktus iš sodo arba paskutinio pirkinių krepšelio galėsite paversti džiovintu užkandžiu ir valgyti vėliau.
3. Maisto džiovyklės suteikia galimybę užkandžiauti vaisiais ir daržovėmis bet kuriuo metų laiku.
4. Paverskite užkandžiavimo įprotį sveiku. Užuot siekę saldaus šokolado ar sūrių bulvių traškučių, galite užkąsti sveikesniais, maistingesniais maisto produktais. Džiovinti vaisiai gali padėti numalšinti alkį ir tuo pačiu suteikti naudos organizmui. 

Maisto džiovyklių rūšys
Pradėję ieškoti geriausios maisto džiovyklės pastebėsite, kad dauguma modelių skirstomi į dvi pagrindines kategorijas: vertikalios ir horizontalios.
Vertikalios maisto džiovyklės
Kai maistas išdėstytas vertikaliai, o šilumos šaltinis įtaisytas viršuje arba apačioje.
Džiovina ne taip tolygiai, kaip horizontalios.
Norint pasiekti geresnių rezultatų reikės apkeisti padėklus, o tai užima papildomo laiko.
Ne itin tinka džiovinti mėsą.

Horizontalios maisto džiovyklės
Kai maistas išdėstytas horizontaliai, kitaip tariant, įprastos orkaitės principu. Šildymo šaltinis yra gale. Šios džiovyklės yra labiau PREMIUM lygio, negu vertikalūs modeliai.  Taip yra todėl, kad horizontaliose džiovyklėse džiovinimas vyksta tolygiau. Dėl šios priežasties jos yra idealus pasirinkimas norint džiovinti mėsą, gaminti vytintą jautieną. Šio tipo džiovyklė yra patogesnio naudojimo – užtenka sudėti ir įjungus palikti iki pabaigos, neatliekant papildomų veiksmų.

Privalumai:
Tolygus ir efektyvus džiovinimas.
Galima naudoti mėsai ir kietesnėms daržovėms.
Paprastas naudojimas (nereikalingas papildomas rankinis darbas).
Galima išbandyti ambicingesnius receptus.
Šilumos paskirstymo ir oro srauto svarba
Maisto džiovinimas (arba dehidratacija) – tai gana paprasta sąvoka. Šio proceso metu maistas pakankamai ilgai laikomas pastovioje ir pakankamai aukštoje temperatūroje, kad dalis drėgmės išdžiūtų. Didžiausias iššūkis – užtikrinti, kad šiluma pasiskirstytų tolygiai visam džiovinamam maistui. Kai kurie maisto produktai neišvengiamai atsidurs toliau nuo džiovyklės šilumos šaltinio, tačiau gerų rezultatų pasiekti padeda efektyvus oro srautas, kurį užtikrina horizontali GRAEF maisto džiovyklė.

Termostatas:
Skirtingų tipų maisto produktai geriausiai išdžius esant skirtingoms temperatūroms, todėl norint pasiekti geriausius rezultatus svarbu reguliuoti savo įrenginio temperatūrą. GRAEF džiovyklė yra su reguliuojamu termostatu, kuris leidžia reguliuoti temperatūrą nuo 30°C iki 70°C,  o tai ypatingai pravers planuojant džiovinti daugiau nei vieną maisto rūšį. 

Laikmatis:
Maisto džiovinimas trunka kelias valandas, todėl jį galima lengvai pamiršti. GRAEF džiovyklė su laikmačiu iki 40 val., padeda užtikrinti, kad prireikus galėsite patikrinti savo maistą ir būti įspėtas, kai jis bus paruoštas. 
Automatinis išjungimas:
Jei norite pradėti maisto džiovinimo procesą ir tada imtis kitos veiklos ar eiti miegoti, tam puikiai pasitarnaus džiovyklė su automatinio išjungimo funkcija.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę