Prekių katalogas

Vaisių džiovintuvas Excalibur 5 padėklai, laikmatis

Delivery time on 2021 08 02

Prekės kodas 180439

328,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 64,04 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 70,60 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 103,40 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 87,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 103,40 €
Prekės savybės
Gamintojas
Energijos suvartojimas440 W

VAISIŲ IR DARŽOVIŲ DŽIOVINTUVAS EXCALIBUR
 
“Excalibur” džiovintuvas – geriausias pasirinkimas norintiems profesionalaus ir nebrangaus maisto džiovintuvo.
 
Tai vienintelis tokio tipo prietaisas naudojantis unikalią „ParallexxTM“ horizontalią oro tėkmės džiovinimo sistemą. Horizontali oro tėkmė užtikrina greitą ir tolygų produktų džiovimą, tad nereikia kas karta keisti padėklų tvarkos džiovintuve.
 
NATŪRALUS, SVEIKAS MAISTAS VISUS METUS
 
„Excalibur“ - Amerikos geriausias gyvojo maisto džiovintuvas, tai prietaisas kuriame yra apjungta pačios naujausios ir pažangiausios džiovinimo technologijos ir moksliniai pasiekimai. Kadangi „Excalibur“ teikia daugiausia dėmesio maisto džiovinimo technologijos plėtojimui ir vystymui, nenuostabu kad šis gaminys yra geriausias pasaulyje, kas liečia buitinį ar komercinį šios technologijos panaudojimą.
 
Excalibur prietaisai yra gaminami iš kokybiško ir patvaraus plastiko, kuris suteikia produktui nepriekaištingą išvaizdą ir tvirtumą. Šis džiovintuvas yra unikalus tuo, kad išdžiovintas maistas išlaiko visus fermentus ir maistines medžiagas nepakitusius. Taigi, Excalibur džiovintuvas užtikrins natūralų, sveiką ir gyvą maistą ištisus metus.
 
 
APLINKAI DRAUGIŠKAS "EXCALIBUR" DŽIOVINTUVAS
 
Projektuojant ir gaminant šį džiovintuvą buvo atsižvelgta į visus ekologinius reikalavimus. „Excalibur“ džiovintuvas naudoja mažiau galios, tačiau tai nekeičia džiovinamo maisto kokybės. Džiovintuvo korpusas, durelės, padėklai, rankenėlės yra pagamintos iš aukštos kokybės, medicinoje naudojamo perdirbto plastiko.
 
TOLYGUS TEMPERATŪROS PASKIRSTYMAS
 
Horizontali džiovinimo sistema yra sumontuota galinėje prietaiso dalyje. Šaltas oras yra įtraukiamas į kaitinimo spirales, sušildomas iki reikiamos temperatūros ir tolygiai paskirstomas tarp padėklų, tokiu būdu produktai vienodai džiūsta ir drėgmė yra išpučiame per kita „Excalibur“ džiovintuvo galą.
 

 
PATOGIAI VALDOMAS TEMPERATŪROS LAIKMATIS
 
Kiekvienas produktas turi individualų džiovinimo laiką. 
Džiovinimo rekomendacijas, džiovinamo maisto sąrašą rasite naudojimosi instrukcijoje. 
Šiame įrenginyje įmontuotas 26val. laikmatis.
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę