Prekių katalogas

Vaisių džiovyklė ZYLE ZY100FD

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 06 06

Nuoroda 265273

179,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 37,22 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 40,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 58,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 49,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 58,70 €
Prekės savybės
Padėklų skaičius6
SpalvaJuoda
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Galia +1 kW
Vaisių džiovyklė ZYLE ZY100FD
179,00 €
Pasigaminkite gardžius ir sveikus užkandžius, tokius kaip džiovintus vaisius, uogas, vytintą mėsą bei dar daugiau gaminių be konservantų su maisto produktų džiovykle „Zyle“!
 
Unikali šildymo sistema užtikrina maksimalų maistingųjų medžiagų bei fermentų išsaugojimą, o maisto produktai visą laiką džiūsta nuosekliai bei tolygiai.
 
Dėl ypatingai tikslios temperatūros kontrolės (nuo 35 iki 70 laipsnių) su šia „Zyle“ džiovykle galėsite džiovinti prieskonines žoleles, daržoves, vaisius ir grybus, kurie nepraras savo naudingųjų maistinių medžiagų, kadangi skirtingiems maisto produktams reikalinga tam tikra džiovinimo temperatūra. Ji puikiai tiks tiems, kurie vengia nesveiko maisto, užkandžiams dažniausiai renkasi džiovintus vaisius bei uogas, o patiekalus gardina džiovintomis daržovėmis, grybais bei įvairiomis žolelėmis.
 
Ši „Zyle“ maisto produktų džiovyklė pasižymi visomis savybėmis, kurios reikalingos idealiai džiovyklei – tai horizontali džiovinimo sistema, reguliuojama temperatūra, laikmatis, permatomos džiovyklės durelės bei metaliniai džiovinimo padėklai.
 
Du kaitinimo elementai
 
„Zyle” maisto produktų džiovyklė turi du atskirus ventiliatorius, kurių maksimalus galingumas yra net 1000 W! Džiovinamas maistas išdžiūsta dar geriau, o šiltas vėjas džiovyklės viduje pasisikirsto visiškai tolygiai, todėl maisto produktai džiūsta vienodai.
 
Šilumos palaikymo funkcija
 
Ši unikali maisto produktų džiovyklės funkcija puikiai pasitarnaus tada, kai maistas džiovyklėje būna jau išdžiuvęs, tačiau trūksta laiko viską išimti ir pabaigti maisto džiovinimą. Pasirinkus šilumos palaikymo funkciją, maisto džiovyklėje bus palaikoma šilta temperatūra, jog maistas labiau nedžiūtų, tačiau tuo pačiu ir nesikauptų drėgmė, kol jūs galėsite surinkti džiovinamus produktus.
 
6 metaliniai džiovinimo padėklai
 
Ši „Zyle“ džiovyklė turi net 6 padėklus, taigi vienu metu galėsite džiovinti dar daugiau maisto produktų.
 
Horizontali džiovinimo sistema
 
Horizontalios džiovinimo sistemos dėka, džiovinamuose produktuose išliks maksimalus maistingųjų medžiagų bei fermentų kiekis. Ši sistema užtikrina tolygų ir visapusišką maisto produktų išdžiovinimą, kadangi džiovyklės ventiliatorius yra užpakalinės prietaiso dalies centre. Įkaitęs oras džiovinimo metu yra tiksliai ir veiksmingai paskirstomas, todėl visi maisto produktai džiūsta tolygiai ir yra išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Maisto produktai yra išdžiovinami saugiai ir nėra pavojaus, kad nelygiai išdžiovintose vietose atsirastų pelėsio arba bakterijų. Horizontalios džiovinimo sistemos dėka, Jums nereikia sukioti džiovyklės padėklų ir sudėję maisto produktus galite juos tiesiog pamiršti, o visi ingredientai bus tolygiai iždžiūvę, nuo viršaus iki apačios.
 
Laikmatis
 
„Zyle“ maisto produktų džiovyklėje yra įmontuotas 99 valandų laikmatis. Jūs galėsite pasirinkti pageidaujamą džiovinimo laiką, kuriam prabėgus džiovintuvas išsijungs.
 
Permatomos maisto produktų džiovyklės durelės
 
Džiovyklės durelės yra permatomos, taigi Jūs džiovinimo metu galėsite stebėti produktus ir nereikės atidarinėti durelių, kad įsitikintumėte ar jie jau yra išdžiūvę.
 
„Zyle“ maisto produktų džiovyklės techninės savybės:
 
Galingumas: 500 – 1000 W;
 
Įtampa: 220 -240 V;
 
Galimybė džiovinti vaisius, daržoves, uogas, žoleles, grybus, mėsą;
 
Dvigubo šildymo sistema;
 
Šilumos palaikymo funkcija;
 
6 išimami, nerūdijančio plieno padėklai;
 
Greito ir lėto vandens pašalinimo funkcijos;
 
Reguliuojamas laikmatis: 1-99 val.;
 
Reguliuojama džiovinimo temperatūra: 35-70 °
 
Padėklo dydis: 38,5 x 34 cm;
 
Įmontuota apsauga nuo perkaitimo.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę