Prekių katalogas

MGA LITTLE TIKES Pirmasis šaldytuvas 651427

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3062214

92,80 €
Charakteristikos
GamintojasLittle Tikes
Amžius3+
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūdikiams
MGA LITTLE TIKES Pirmasis šaldytuvas 651427
92,80 €
Šis šaldytuvas – tai interaktyvus žaislas su tikroviškomis funkcijomis, leidžiantis įsijausti į vaidmenų žaidimus ir įsivaizduoti, kad turi savo virtuvę, kurioje gali tvarkytis kaip tik nori! Šaldytuvas turi atidaromas dureles, lemputę, kuri įsijungia ir užgęsta atidarius ar uždarius duris, ledukų formelę su plastikiniais ledukais, atskirą šaldymo skyrių ir garso efektus. Be to, ant šaldytuvo durelių gali pritvirtinti įsivaizduojamus magnetukus! Rinkinyje yra ir daugybė gėrimų bei maisto produktų – vaisių, pieno, apelsinų sulčių, pyrago ir kitų! Suktis savo virtuvėje išties smagu! 39,37 cm x 59,69 cm x 20,32 cm
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę