Prekių katalogas

Media grotuvas Apple TV 32GB

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 11 30

Prekės kodas 238232

184,99 €
Prekės savybės
GamintojasApple
Media grotuvas Apple TV 32GB
184,99 €


 Televizijos ateitis jau čia.

O ši ateitis yra programos. Tik pagalvok apie tai. Jau naudojiesi programomis žiūrėdamas televiziją savo mobiliuosiuose įrenginiuose ir kompiuteriuose. „Apple TV“ programos išlaisvina televiziją, leisdamos tau pasirinkti būtent tai, ką nori žiūrėti. Sukurta pasitelkus platformą, vadinamą „tvOS“, Apple TV“ leidžia tau sąveikauti su televizija visiškai naujais būdais. Naudojant jutiklinio ekrano nuotolinio valdymo funkciją surask filmą, kurį žiūrėti esi nusiteikęs. Arba savo svetainę paversk žaidimų kambariu, treniruočių studija arba klase. Tai „Apple TV“. Tai štai, kas yra televizijos ateitis.

Dabar televizorius jų kupinas – tik atlaikyk.

„Apple TV“ suteikia galimybę išvysti ryškiausiai šviečiančias pramogų pasaulio žvaigždes. Garsiausi filmai iš „iTunes“. Tiesioginės sporto varžybų transliacijos. Naujausios žinios. Švietimo laidos. Smagios laidos vaikams. Sąrašas tęsiasi. Be to, nuolatos atsiranda vis naujų puikių kanalų. Neįtikėtina, kiek daug nuostabaus turinio gali sutilpti į tokią mažą dėžutę.

Programos ir žaidimai televizoriuje. Tai jėga.

Pagalvok apie didelius, jaudinančius žaidimus. Programas, kurios leidžia atnaujinti namus arba nusipirkti naujus. Keliems asmenims skirtas veiklas, kurios šeimos vakarui suteiks visiškai naujų spalvų. „Apple TV“ veikiančioje „App Store“ jau yra tūkstančiai programų ir nuolat atranda vis naujų.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę