Prekių katalogas

mantona Fortress ASF-52-1S Schnellwechselplatte

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 24

Prekės kodas 3029125

34,47 €
Prekės savybės
Gamintojasmantona
mantona Fortress ASF-52-1S Schnellwechselplatte
34,47 €

Suderinamas su „Arca“ ir „Swiss“

Ši greito atleidimo plokštė tinka visoms trikojo galvutėms, pavyzdžiui, rutulinėms galvutėms, slankikliams ar galvutėms su „Arca Swiss“ suderinama greito atleidimo sistema. Greito atleidimo plokštė susideda iš lengvo ir didelio stiprio aliuminio lydinio, ji yra frezuojama naudojant CNC technologiją ir anoduojama juodai. Tai užtikrina puikų tvirtumą ir ypač atsparų įbrėžimams paviršių.

Viršuje esantys neslystantss guminis padas kartu su integruotais apsauginiais kaiščiais garantuoja, kad jūsų įranga tvirtai laikoma trikojo galvutėje. 1/4 colio kameros tvirtinimo varžtą galima įsukti be įrankių per gale pritvirtintą D formos žiedą.

Ši greitai atleidžiama plokštė standartiškai įmontuota į mantonos „Fortress 34“ (S1-3410AF) rutulines galvutes ir dėl žymiai didesnio 44 mm pločio (palyginti su 38 mm standartinėms „Arca“ ir „Swiss“ suderinamoms plokštėms) leidžia ypač tiksliai pritvirtinti ypač sunkią ir didelę įrangą.

Plokštė suderinama su visais „Arca“ ir „Swiss“ suderinamais fotonuotais trikojiais ir trikojo galvutėmis, taip pat su visų kitų pirmaujančių šios greito keitimo sistemos gamintojų modeliais.

 

Idealiai tinka naudojant kelias kameras

Greito atleidimo plokštė (taip pat žinoma kaip fotoaparato plokštė arba greito atleidimo plokštė) yra dažnai naudojamas ir praktiškai labai naudingas trikojo galvučių priedas foto ir vaizdo technologijose. Dažnas fotoaparatų atsukimas nuo trikojo (pavyzdžiui, naudojant skirtingas kameras) dažnai užima daug laiko ir erzina. Šią problemą galima išspręsti naudojant šią greito atleidimo plokštelę. Šios plokštės prisukamos prie fotoaparato korpuso naudojant esamą srieginį varžtą (1/4 colio) ir tada tiesiog lieka ant fotoaparato.

Fotoaparatą galima lengvai ir greitai įkišti į trikojo galvutę arba vėl jį nuimti per lengvai naudojamą trikojo galvutės nuimamos plokštelės fiksavimo mechanizmą.
 
k

Funkcijos:

Standartiškai montuojama su "Mantonos Fortress 34" rutuline galvute
Visiškai suderinamas su „Arca“ ir „Swiss“ ir pagamintas labai tiksliai
Didelio stiprumo ir lengvas aliuminio lydinys, CNC frezuotas ir juodai anoduotas
Ilgis: 52mm
Plotis: 44mm
Aukštis: 11 mm
Svoris: 41 g
Turi 1/4 colio varžtą kameros tvirtinimui, yra be įrankių tvirtinimui, nes turi D formos žiedo mechanizmą gale
Gumos danga
Taip pat tinka kameroms su 3/8 colių tvirtinimu, naudojant atskirai prieinamą 1/4 - 3/8 colio adapterį
Klientų atsiliepimai apie šią prekę