Prekių katalogas

Rollei Selfie Stick 4 Traveler

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 24

Prekės kodas 3028970

51,90 €
Prekės savybės
GamintojasRollei
Rollei Selfie Stick 4 Traveler
51,90 €
Asmenukės vis dar yra vieni populiariausių vaizdo įrašų ir nuotraukų formatų internete. Nenuostabu, nes tinkamos asmenukių lazdos įgalina ir fotografą. Norint naudoti šiuolaikinius aukštos raiškos išmaniuosius telefonus, asmenukių lazda turėtų būti tvirta ir lengvai naudojama, o idealiu atveju ji turėtų būti su „Bluetooth“ nuotolinio valdymo įtaisu.
 
„Rollei Traveler Selfie Stick 4“ sujungia šias savybes su prailginimu iki 94,5 cm ir į rankeną integruotu intuityviu 4 mygtukų valdymu. „Rollei Traveller Selfie Stick 4“ talpina dabartinius išmaniuosius telefonus, kurių plotis yra iki 8,5 cm, ir net ant standartinio 1/4 “tvirto, reguliuojamo kamuolinio sriegio fotoaparatus, kurių bendras svoris yra iki 500 g. Papildomas išmaniojo telefono adapteris, kuris įsigijamas atskirai, turi ypač plačius prispaudimo žnybtus, pilną vidinį paminkštinimą ir aukštą prispaudimo laipsnį, kuris neleidžia jūsų išmaniajam telefonui kristi net ir greitai keptuvėse.

Dėžutėje yra
„Rollei Selfie Stick 4 Traveler“ su rutuline galvute, išmaniojo telefono laikikliu su 1/4 colio siūlu, saugos riešo dirželiu ir USB kabeliu
 
 
k 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę