Prekių katalogas

mantona AS-50-1 Schnellwechselplatte

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 13

Prekės kodas 3028940

32,66 €
Prekės savybės
Gamintojasmantona
mantona AS-50-1 Schnellwechselplatte
32,66 €

Suderinamas su „Arca“

Ši greito atleidimo plokštė tinka visoms trikojo galvutėms ir rutulinėms galvutėms, slankikliams ar galvoms su „Arca Swiss“ suderinama greito atleidimo sistema. Greitai atleidžiamą plokštę sudaro lengvas ir labai tvirtas aliuminio lydinys, ji yra frezuojama naudojant CNC technologiją ir juodai anoduojamas. Tai užtikrina tobulą tikslumą ir paviršių be įbrėžimų.

Viršutinėje pusėje esantis neslystantis guminis padas kartu su integruotais apsaugos nuo kritimo kaiščiais užtikrina, kad jūsų įranga būtų tvirtai laikoma trikojo galvutėje. 1/4 colių fotoaparato fiksavimo varžtą galima užsukti be jokių įrankių naudojant gale tvirtinamą D formos žiedą.

Plokštė suderinama su visais mantonos trikojiais ir kitų pirmaujančių gamintojų modeliais.

Puikiai tinka naudoti su keliomis kameromis
Greitai atleidžiama plokštė (dar vadinama kameros plokšte) dažnai naudojama fotografuojant ir filmuojant ir yra labai praktiškas trikojo galvučių priedas. Dažnai trikojį prisukant ir nuėmus (pvz., Naudojant kelias kameras), dažnai sugaištamas laikas ir trikdoma. Šią problemą galima išspręsti naudojant šią greitai atleidžiamą plokštelę. Šios plokštės prisukamos prie fotoaparato korpuso naudojant esamą srieginį varžtą (1/4 colio) ir tada tiesiog lieka ant fotoaparato.

Naudojant labai lengvai valdomą trikojo galvutės fiksavimo mechanizmą, fotoaparatą galima paprasčiausiai įdėti ir išimti per labai trumpą laiką.

Funkcijos:

Itin tiksli
Labai tvirtas ir lengvas aliuminio lydinys, frezuotas CNC ir juodai anoduotas
Ilgis: 50 mm
Plotis: 38 mm
Aukštis: 10 mm
Svoris: 37 g
Įskaitant 1/4 colių varžtas fotoaparatui pritvirtinti, prisukamas be įrankių, nes yra D formos žiedo mechanizmas gale
Gumos danga ir apsauginiai kaisčiai nuo kritimo
Naudojant 1/4–3 / 8 colių adapterį, kurį galima įsigyti atskirai, be abejo, taip pat galima pritvirtinti 3/8 colių įtaisus.
k 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę