Prekių katalogas

Power Theory Selfie Stick

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 18

Prekės kodas 3028900

27,21 €
Prekės savybės
Gamintojas
Power Theory Selfie Stick
27,21 €

VISADA Būkite pasiruošę tobulam kadrui 

Tik 18,5 cm (sulankstyta) ir 127,5 gramo ši laidinė asmenukių lazda yra kompaktiška ir lengva. Telpa kišenėje, rankinėje, krepšyje ar kuprinėje. Išskleidžiama lazda gali nufotografuoti nuotraukas iš daugiau nei 72 cm atstumo, todėl puikiai tinka fantastiškiems vakarėliams, didelių grupių ar minios fotografavimui ir daugeliui kitų situacijų.

NĖRA „BLUETOOTH“ IR PAPILDOMŲ AKUMULIATORIŲ 

Ši geriausia klasėje monopodinė asmenukių lazda yra valdoma naudojant jūsų išmaniojo telefono ausinių lizdą (AUX), todėl nereikia gaišti laiko „Bluetooth“ jungtims, krauti ar keisti baterijas. Paprastas vieno mygtuko valdymas - patogumas paprastume
 
k 

APSAUGOKITE SAVO TELEFONĄ 

Nebūkite tas, kuris perka pigią asmenukių lazdą ir vėliau stebisi, kaip ji lūžta, krenta ir sugadina jūsų mobilųjį telefoną. Mūsų aukščiausios kokybės telefono laikiklis apsaugo ir saugiai laiko jūsų išmanųjį telefoną. Neslystanti rankena ir riešo dirželis leidžia tvirtai laikyti lazdą, kol ramiai užfiksuojate savo nuotrauką.

LENGVAS "PLUG AND PLAY" VEIKIMAS 


Veikia iškart, tiesiog prijunkite 3,5 mm kabelį prie bet kurio „Apple iPhone“, „Samsung Galaxy“ ar kito „Android“ išmaniojo telefono ausinių įvesties.
(Pastaba: kai kuriuose senesniuose „HTC“, „LG“ ir „Samsung“ telefonuose gali tekti atsisiųsti nemokamą fotoaparato programą).
(Pastaba: „iPhone X / 8/7“ suderinamas tik su „AUX-to-Lightning“ adapteriu, kuris nepridedamas).
 
k 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę