Prekių katalogas

Dviratis treniruoklis Reebok GB50 ONE Black Red

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2646423

499,00 €
Prekės savybės
GamintojasReebok
Prekės kategorijaTreniruokliai

REEBOK ONE SERIJOS DVIRATIS TRENIRUOKLIS GB50


Visame pasaulyje pagarsėjęs sporto prekių ženklas Reebok skatina vartotojus gyventi ugningai ir teigia, kad sportas turėtų būti smagus, tačiau kupinas iššukių. Visos Reebok prekės sukurtos linksmai ir įvairiapusei treniruotei, tad turi platų funkcijų asortimentą ir skatina žmones siekti geriausio.

Reebok GB50 idealiai tinka ieškantiems sudėtingesnių treniruočių ir visų geriausių dviračio treniruoklio savybių. Sunkus 9kg smagratis, pulso matavimo plokštės ant rankenų, belaidis pulso imtuvas, USB jungtis įrenginių krovimui ir net 23 treniruočių programos. LCD dviračio treniruoklio ekrane be vargo nustatysite treniruotės programą, galėsite pasirinkti net iš 32 elektroniniu būdu reguliuojamų pasipriešinimo lygių, o taip pat matysite svarbiausią informaciją – laiką, atstumą, sudegintas kalorijas ir panašiai, o reguliuojama sėdynė, rankenos ir pedalų dirželiai suteiks papildomo patogumo ir leis efektyviai treniruotis.

9 kg smagratis

Didelis 9 kg smagratis treniruotės metu sukuria tolygią inerciją ir užtikrina tolygų pedalų mynimą.

32 pasipriešinimo lygiai

32 elektroniniu būdu reguliuojami pasipriešinimo lygiai - sau tinkamą ras tiek pradedantieiji, tiek ir profesionalai. Nesvarbu, norite lengvos, intensyvios treniruotės ar tikro jėgų išbandymo - šis dviratis treniruoklis gali jums tai pasiūlyti.

LCD ekranas

131 x 67 mm LCD ekrane matysite svarbiausią treniruotės informaciją – laiką, kalorijas, atstumą, pulsą, vatus ir sūkius per minutę.

23 treniruočių programos

23 konsolėje integruotos treniruočių programos užtikrins įvairesnes treniruotes, o kadangi jas lengva valdyti, norint pakeisti nustatymus nė nėreikės sustoti.

Pulso matuokliai

Treniruoklis dviratis turi belaidį pulso imtuvą bei pulso matuoklius ant rankenų, tad galėsite sekti savo pulsą ir siekdami dar geresnių rezultatų atitinkamai koreguoti treniruotės nustatymus.

Horizontaliai ir vertikaliai reguliuojama sėdynė

Dviračio treniruoklio sėdynė reguliuojama horizontaliai ir vertikaliai, tad bet kuris vartotojas ras tinkamiausią poziciją. Išskirtinis patogumas ir universalumas.

Vartotojų profiliai

Funkcijos dėka dviratyje treniruoklyje galėsite kaupti pagrindinę informaciją apie save ir treniruočių programas pritaikyti pagal individualius poreikius.

Reguliuojami pedalų dirželiai

Papildomo komforto suteiks pedalų dirželiai, kuriuos lengvai ir greitai pritaikysite pagal savo poreikius.

Iki 120 kg apkrova

Treniruoklio dviračio išmatavimai - 110 x 51 x 140 cm, tad be vargo rasite kur jį pastatyti, o tvirtas rėmas išlaikys net iki 120 kg apkrovą.

 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę