Prekių katalogas

Profesionalus dviratis treniruoklis inSPORTline AirBike AirBeast

Greitas pristatymas 2-14 d.d.

Prekės kodas 2646362

1 465,20 €
61,05 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 1 465,20 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 1 465,20 €, eilinės įmokos suma – 61,05 €.
Prekės savybės
GamintojasInsportline
Prekės kategorijaTreniruokliai
Profesionalus dviratis treniruoklis inSPORTline AirBike AirBeast
1 465,20 €

Dviratis treniruoklis inSPORTline AirBike AirBeast pasižymi unikalia pasipriešinimo sistema intensyvioms kūno rengybos treniruotėms. Vietoj smagračio jis turi plieninį ventiliatorių, kuris prisitaiko prie jūsų minimo greičio – dėl to jums nereikia patiems reguliuoti pasipriešinimo. Jums tereikia smarkiau minti! Be to, šis modelis leidžia treniruoti ne tik kojas, bet ir rankas. Kadangi rankenos taip pat prijungtos prie ventiliatoriaus, jums tereikia jas atkabinti ir galėsite vienu metu treniruoti ir rankas, ir kojas. Taip pat galite pasidėti kojas ant kojų atramų ir treniruoti tik rankas. Ši sistema leidžia jums pasirinkti, ar norite mankštinti visą kūną, ar tik apatinę ar viršutinę jo dalį. Reguliuojami dirželiai ant pedalo padeda pritvirtinti kojas. Be to, jūs galite reguliuoti sėdynės aukštį ir horizontalią padėtį, tad šis dviratis treniruoklis tinkamas bet kokio ūgio vartotojams!

Treniruotę galite pradėti pasirinkę programą lengvai skaitomame ekrane. Be greito starto, taip pat galite pasirinkti iš anksto nustatytą intervalinių treniruočių programas ir į tikslą orientuotą treniruotę. Programoje įrašytos dvi skirtingos intervalinių treniruočių programos. Taip pat galite įrašyti ir savo sukurtą programą. Jums patiks ir tai, kad galite įrašyti savo širdies ritmą, kurį nustačius, dviratis treniruoklis žinos kiek ilgai ir stipriai jums reikės minti, kad jį pasiektumėte. Jei nežinote, koks turėtų būti jūsų tikslinis širdies ritmas, treniruoklis apskaičiuos jį pagal jūsų amžių ir maksimalų širdies ritmą. Tikslinio širdies ritmo žinojimas padarys jūsų treniruotes dar efektyvesnėmis. LCD ekrane galėsite sekti visą svarbią informaciją, įskaitant apsisukimus per minutę ir vatus.

Oro pasipriešinimas

Dėl unikalios oro stabdžių sistemos nereikia reguliuoti pasipriešinimo. 4,8 kg sveriantis sunkus ventiliatorius sukasi priklausomai nuo to, kaip stipriai minate. Kuo stipriau minate, tuo didesnis pasipriešinimas (atsparumas greitai ir sklandžiai sureguliuojamas). Šios technologijos dėka jūs galite minti 3–1260 W pasipriešinimu, todėl treniruotės yra universalios.

Mobilios rankenos

Rankenos siūlo ne tik įvairius sukibimus, bet ir galimybę treniruoti tik viršutinę kūno dalį. Judindami rankas ir kojas veiksmingai mankštinsite visą kūną. Taip pat turite galimybę visiškai praleisti kojų treniravimą ir uždėti jas ant kojų atramų. Po mankštos rankenos gali būti pritvirtintos kaiščiais, tai apsaugo nuo netyčinio susižalojimo. Rankenos yra padengtos storu minkšto ir patvaraus putplasčio sluoksniu.

 

Intervalinės treniruotės

Iš anksto nustatytos intervalinės programos, leidžiančios pradėti treniruotę vienu mygtuko paspaudimu. Tai – viena iš pagrindinių „AirBeast“ treniruoklio savybių. Programos skirtos didelio intensyvumo treniruotėms (H.I.I.T.), jos padeda mesti svorį ir stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą. Intervalinių treniruočių metu trumpi anaerobinių pratimų laikotarpiai keičiami ne tokiais intensyviais poilsio periodais, kurie padeda deginti riebalus. Jei nesate patenkintas iš anksto nustatytų programų trukme, galite nustatyti ir paleisti savo sukurtą programą.

 

Reguliuojama sėdynė

Teisinga sėdėjimo poza yra efektyvios dviračių treniruotės pagrindas. Štai kodėl „AirBeast“ turi reguliuojamą sėdynę su patogiu, ergonomišku kamšalu. Naudodami lengvai pasiekiamas svirtis galite reguliuoti sėdynės aukštį ir horizontalią padėtį. Tai padės vartotojui pritaikyti sėdynės padėtį pagal savo poreikius.


 

 

Pagrindinės savybės:

  • Profesionalus dviratis treniruoklis su oro stabdžių sistema
  • Mobilios rankenos, kurios gali būti pritvirtintos nejudančioje pozicijoje
  • Lengvai skaitomas LCD ekranas
  • Ergonomiška sėdynė
  • Transportavimo ratukai
  • Gertuvės laikiklis
  • Nelygaus pagrindo išlyginimo sistema
  • Krūtinės diržo signalo skaitytuvas (5 kHz) – krūtinės diržas nepridedamas. Rekomenduojame naudoti Polar krūtinės diržus
  • 7 programos: 2 iš anksto įrašytos intervalinės programos, rankinė intervalinė programa, tikslinės programos (laikas, atstumas, sudegintų kalorijų kiekis, širdies ritmas.)
  • Ekranas rodo: laiką, apsisukimus per minutę, greitį, atstumą, sudegintų kalorijų kiekį, vatus ir dabartinį širdies ritmą.

Techniniai duomenys:

Smagračio svoris

4,8 kg

Pasipriešinimo valdymas

pasipriešinimas didėja stipriau minant

Pasipriešinimo lygių kiekis

neribota

Stabdžių sistema

oro

Važiavimas į pakalnę

yra

Programų skaičius

7

HRC programa

nėra

WATT programa

nėra

Atsigavimo programa

nėra

Kūno riebalų programa

nėra

Rankinė programa

yra

Širdies ritmo matuoklis

nėra

Gertuvės laikiklis

yra

Planšetės laikiklis

nėra

Transportavimo ratukai

yra

Nelygaus paviršiaus išlyginimo sistema

yra

HR diržo skaitytuvas

yra

HR pridėtas

ne

Garso įvestis

nėra

Sulankstomas

ne

Išmatavimai

123 x 67,5 x 142 cm

Sulankstyto išmatavimai

X

Maksimalus rekomenduojamas naudotojo svoris

150 kg

Maksimalus rekomenduojamas naudotojo ūgis

neribota

Svoris

72 kg

Maitinimo šaltinis

4x AA baterry

Kategorija

SC (EN957)

Naudojimas

komercinis

Klientų atsiliepimai apie šią prekę