Prekių katalogas

Medinis traukiamas traukinukas su gyvūnėliais

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 164797

34,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius3-4, 0-2
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaStumiami
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Medinis traukiamas traukinukas su gyvūnėliais
34,99 €
Traukinuko vagonėliai susijungia tarpusavyje ir yra su mediniais stiebeliais ant kurių galėsite sumauti gyvūnėlių kūnelius iš įvairių skirtingų detalių. Rinkinyje 34 medinės detalės.
Išmatavimai: 61 x 10,5 x10 cm
Vaikams nuo 18 mėn.


Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.
ID: DJ06315
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę