Prekių katalogas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Kuvings Silent Juicer EVO820

Fast delivery Teirautis

Reference 292464

399,99 €
16,67 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 399,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 399,99 €, eilinės įmokos suma – 16,67 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 85,00 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 93,00 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 113,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 133,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 113,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 133,00 €
Features
ManufacturerKuvings
Sulčių indo talpa0,4 l , 1l
PriedaiValymo šepetėlis, tyrės puodelis, sulčių puodelis
Maksimalus apsisukimų skaičius per min.60 aps./min.
Sulčiaspaudės tipas +Lėtaeigė
Sulčiaspaudės paskirtis +Kietiems, minkštiems, citrusiniams vaisiams ir žolelėms
Korpuso medžiaga +Plastikas
Greičio padėčių skaičius +1
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Nepjaustytų vaisių spaudimo funkcija +Taip (82mm)
Galia +240 W
Prekės kategorijaSulčiaspaudės 

Itin galinga lėtaeigė sulčiaspaudė

"Kuvings EVO820" modelis yra naujos, aukščiausios kokybės dizaino. Korpuso paviršių dengia akiai maloni, odą imituojanti tekstūra. Šis paviršius ne tik gerai atrodo, bet ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Be viso to, šis paviršius pabrėžia prietaiso solidžią ir ilgaamžią konstrukciją. Pati sulčiaspaudė sveria 6,7 kg., todėl darbo metu tvirtai stovi ant stalviršio. 


Rekordinis sulčiaspaudės angos dydis

"Kuvings EVO820" neįmanoma sumaišyti su kita sulčiaspaude dėl rekordinės, 82 mm., skersmens maitinimo angos, per kurią į vidų keliauja vaisiai ir daržovės. Būtent dėl to, maisto produktų smulkiai pjaustyti nereikės ir sultis galėsite paruošti dar greičiau (reikės obuolius supjaustyti į ketvirčius, morkas - per pusę). 


Savaime atsidarantis dangtis su fiksatoriais

Maitinimo anga veda į ilgą kanalą. Šio kanalo viršus baigiasi savaime atsidarančiu dangčiu. Šis dangtis užtikrina vartotojų saugumą ir padidina sulčiaspaudės efektyvumą (sulčiaspaudei nereikia dirbti laukiant, kol bus įdėta nauja maisto produktų porcija). Šio dangčio viršuje yra papildoma anga, kuri yra skirta ilgiems maisto produktams. Pavyzdžiui, morkoms ar agurkams. 


Aukštos kokybės sultys

Dubens viduje esantis sraigtas išsunkia vaisius, darydamas minimalų mechaninį ir temperatūrinį poveikį. Būtent dėl to sultys išgaunamos išsaugojant visus vitaminus ir fermentus. Be viso to, sultys bėga tokios skaidrios, kad atrodo, jog būtų papildomai filtruotos. 


Pagaminta iš nekenksmingų medžiagų

Prietaiso korpusas ir kitos detalės yra pagamintos be bisfenolio A (free BPA). Todėl galite būti tikri, kad sulčių spaudimas nepakenks sultims ir jų vartotojams. 


Naudingi priedai

Papildomai įsigyję skirtingų tipų sietelius, galėsite paruošti vaisių tyreles, tirštų kokteilių ar ledų.


Itin lengva priežiūra

Ši lėtaeigė sulčiaspaudė turi tik penkias išimamas dalis, t.y. dubuo, sukamasis šepetėlis, sietelis, sraigtas ir dangtis su plačiuoju kanalu. Todėl, prietaiso išrinkimas ir surinkimas vyksta labai greitai. Baigus spausti sultis, jums tereikės išrinktas sulčiaspaudės dalis išplauti tekančiu vandeniu. Labai svarbu kruopščiai išvalyti sietelį ir šepetėlį, kad juose neliktų įstrigusių maisto likučių. 


Gerokai mažesnis skleidžiamas triukšmas

Prietaisas sukasi, pastoviu, 60 apsukų per minutę greičiu. Lyginant su kitais modeliais, ši sulčiaspaudė skleidžia gerokai mažesnį triukšmą. 


Pakuotėje rasite:

- Sulčiaspaudės pagrindą
- Sulčių spaudimo dubenį
- Sukamąjį šepetėlį
- Koštuvą/sietelį
- Išspaudimo sraigtą
- Būgno dangtį
- Stūmiklį
- Tyrės puodelį
- Sulčių puodelį
- Sukamąjį šepetį
- Valymo šepetėlį
- Naudojimo instrukciją
 
Customers reviews about this product