Prekių katalogas

Vejapjovė benzininė MTD Smart 51 BO

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 248875

215,00 €
8,96 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 215,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 215,00 €, eilinės įmokos suma – 8,96 €.
Charakteristikos
GamintojasMTD
EigaStumiama
Žoliapjovės tipasBenzininis
Pjovimo plotis, cm +51
Variklio tipas +Keturtaktis
Pjovimo padėtys +3
Rekomenduojamas pjovimo plotas, m2 +iki 500
Pjovimo ploto intervalas, m2 +iki 500
Bako talpa, l +1,2
Darbinis tūris, cm3 +123
Šoninis žolės išmetimas +Taip
Svoris, Kg29 kg
Galia +1,7 kW
Prekės kategorijaŽoliapjovės
Garantinis laikotarpis24 mėn.


Norint prižiūrėti savo veją būtina išsirinkti tinkamą žoliapjovę.
Jų pasirinkimas yra nemažas, todėl prieš perkant žoliapjove tiesiog būtina panagrinėti jų tipus bei apžvelgti pliusus ir minusus.
 
 
Pliusai
Minusai
Mechaninės
Lengva priežiūra ir sąlyginai nedidelė kaina
Netinka dideliems plotams, aukštai ir tankiai žolei
Elektrinės
Lengvos ir paprastai užvedamos
Sudėtingiau dirbti didesniam plote dėl laido
Akumuliatorinės
Lengva pjauti ir judėti, nereikia prailgintuvo
Reikia dažnai įkrauti bateriją
Benzininės
Galia ir judėjimo laisvė
Reikia didesnės priežiūros

Pagal kokius kriterijus rinktis žoliapjovę?

Dažniausiai pasikartojanti klaida, jog žoliapjovę renkamasi tik pagal kainą. Tačiau pagrindinis aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, tai žolės pjovimo plotas. 

Jeigu ruošiatės pjauti nedidelį žolės plotą, siūlomą rinktis mechaninę žoliapjovę. ,,Liaudišku“ stūmimo būdų tolygiai ir tvarkingai nupjausite žolę. Šio tipo žoliapjove renkamasi siekiantiems biudžetinio varianto bei itin lengvos priežiūros. 

Manote, kad pjaudami mechanine žoliapjove užtruksite per ilgai? Tada dairykitės elektrinės žoliapjovės. Renkantis šio tipo žoliapjovę, reikia turėti mintyje, jog jos prailgintuvas negali būti ilgesnis nei 50 metrų.  Rekomenduojamas maksimalus žolės plotas yra iki 8 arų.

Kaip alternatyvą elektrinei žoliapjovei galima rinktis akumuliatorinę. Ji dirba pakankamai tyliai ir švariai, kaip ir elektrinė, tačiau neturi laido, kas gerokai padidina žolės pjovimo plotą. Akumuliatorius leidžia gerokai laisviau judėti. Įsigyjant akumuliatorinę žoliapjovę reiktų turėti mintyje, kad kartu įsigyti dar papildomai akumuliatorių, kuriuos būtų galima pasikeičiant krautis. Kokybiškiausi akumuliatorių veikimo laikas siekia iki 30 – 40 min., kurių užtenka apytiksliai iki 2 arų vejos nupjovimui.

Negalite visiškai skirti laiko žolės pjovimui ir norite kuo mažiau sukti galvos? - Rinkitės elektrinę žoliapjovę - robotą. Pastatykite įkrovimo stotelę, nustatykite norimą žolės pjovimo grafiką ir Jūsų veja bus pasirūpinta.

Mažiausiai apribojimų ir daugiausiai funkcionalumo turi benzininė žoliapjovė. Pamirškite prailgintuvą ar baterijos krovimą. Šio tipo žoliapjovės išsiskiria savo galingumu ir taip pat reikalauja didesnės priežiūros. 

Žolės pjovimui aplink augalus, smulkesnius objektus, kur žoliapjovės nepasiekia, visada pravers nešiojamos žoliapjovės ar dar kitaip vadinamieji trimeriai. Jie pasižymi lengvu transportavimu bei patogiu pjovimu esant sudėtingomis sąlygomis. 

Iš visų žoliapjovių tipų, elektrinės ir akumuliatorinės žoliapjovės dirba tyliausiai. Tai yra dėl to, jog viduje įmontuotas peilis yra sąlyginai nedidelis. Kuo platesnis ir didesnis peilis žoliapjovėje – tuo triukšmas bus didesnis.

Savaeigė žoliapjovė?

Savaeigės žoliapjovės – tai žoliapjovės, kurios juda pačios, jas reikia tik prilaikyti. Šio tipo žoliapjovės yra idealus variantas turintiems didelį pjovimo plotą ir norintiems nupjautą žolę iš karto surinkti. Nupjautą žolę talpykloje gabenti bus nesudėtinga ir savos eigos mechanizmas palengvins judėjimą. Aukštesnės klasės žoliapjovės turi greičio reguliavimą bei būna varoma priekiniais ar galiniais ratais

Svarbus aspektas norintiems žolę iš karto susirinkti – būtina rinktis savaeigę žoliapjovę varoma galiniais ratais. Pririnkus daug žolės svorio centras keliasi į galą ir turint žoliapjovę varoma priekiniais ratais, jie bus pakeliami ir žoliapjovė nejudės į priekį. 

 

Kompaktiška, nedidelio svorio nesavaeigė benzininė vejapjovė, kurios galingo benzininio variklio, lankstaus pjovimo aukščio reguliavimo ir didelio pjovimo pločio dėka darbus atliksite kokybiškai ir akimirksniu.
Benzininė žoliapjovė MTD Smart 51 BO ypatybės:
- Galingumas 3,5 AG (1700W)      

- Greitis 2900 aps./min

- Variklio tipas 4-taktis OHV

- Variklis: MTD ThorX 35 OHV

- Nereikia maišyti benzino su alyva - pilami atskiraI (Lotos arba Garden alyva)

- Kuro bako talpa 1,25 l

- Ratai180 mm

- Pjovimo plotis 51 cm

- Pjovimo aukščio diapozonas 35-85 mm

- Pjovimo aukščio reguliavimas 3 pozicijos

- Pjovimo danga plienas

- Šoninis išmetimas

- Standartinė rankena

- Maksimalus pjaunamas plotas iki 500 m²

- Pjovimo aukščio pozicijų skaičius 3

- Atskirų ratų pjovimo aukščio reguliavimas

- Rankinis starteri

- Reguliarus alyvos keitimas kas 50 val

- Pirmasis alyvos keitimas po 5 val

- Benzininis, dvitaktis variklio tipas

 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę