Prekių katalogas

Stumdukas "Pauli"

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 127897

67,99 €
Charakteristikos
GamintojasLegler
Medžiaga +Medinis
Amžius3-4
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaArkliukai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Stumdukas "Pauli"
67,99 €

Tvirtos konstrukcijos bukmedžio stumdukas-arkliukas su tekstiliniais karčiais.Guma dengti ratukai užtikrina tylų ir tolygų važiavimą. Patogus vairas užtikrina vairamino malonumą. Lakuotas paviršius užtikrina lengvą priežiūrą. Rekomenduojamas amžius: nuo 2 metųIšmatavimai: 50 x 26 x 39 cm.ID: 8611

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę