Prekių katalogas

TR Žaidimas „Antimonopolis“, LT

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2528633

19,49 €
Charakteristikos
GamintojasTrefl
Amžius11+, 7-8, 9-10
Prekės kategorijaStalo žaidimai
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

XXI-ojo amžiaus nekilnojamojo turto prekybos žaidimas „Antimonopolis“.

Šis žaidimas - tai modernizuota populiariausio pasaulyje nekilnojamojo turto prekybos žaidimo versija, kurioje susitinka konkuruojantys laisvosios rinkos dalyviai ir negailestingi monopolistai.

Realiame verslo pasaulyje tiek konkurentai, tiek monopolistai turi dėti didžiules pastangas, kad padidintų savo pajamas. Tačiau jie to siekia skirtingais būdais: konkurentai parduoda daugiau prekių už sąžiningą kainą, o monopolistai iš pradžių sužlugdo savo konkurentus, o tada nustato nepagrįstai aukštas kainas, kad gautų kuo daugiau pelno.

Šiame žaidime žaidėjai suskirstomi į dvi grupes - konkurentų ir monopolistų. Atsižvelgiant į tai, siekdami kuo didesnio pelno, jie vadovaujasi skirtingomis taisyklėmis, tačiau laimėjimo galimybė išlieka visiems vienoda. Šis metodas išskiria žaidimą iš kitų ir atskleidžia esminius skirtumus tarp konkuruojančių rinkos dalyvių ir monopolistų.

Turinys:

28 nuosavybės kortelės/įkeitimo lakštai

25 konkurentų kortelės

25 monopolistų kortelės

Žaidimo lenta

6 plastikinės figūrėlės

50 namų ir viešbučių

Kauliukai

Popieriniai pinigai

Instrukcija

Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų.

Žaidimas skirtas 2-6 žaidėjams.

Žaidimo trukmė: 60-90 min.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę