Prekių katalogas

HAS Žaidimas „Connect 4 Shots“

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2528697

29,99 €
Charakteristikos
GamintojasHasbro
Amžius11+, 7-8, 9-10
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaStalo žaidimai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Sumesk 4 vienos spalvos kamuoliukus iš eilės! Abu žaidėjai žaidžia vienu metu ir stengiasi kuo greičiau teisingai į tinklelį sumesti ryškiaspalvius kamuoliukus. Įsidėmėkite – prieš įkrisdami į tinklelį, kamuoliukai vieną kartą turi atsimušti į stalą! Kuriam nors žaidėjui pirmajam sumetus savo 4 kamuoliukus iš eilės, žaidimas baigiamas. Sulankstykite rėmelį ir jis taps patogia dėžute!

Rinkinyje yra tinklelis, 2 kojelės, kartoninė lentelė, 12 geltonų ir 12 raudonų kamuoliukų, oranžinis kamuoliukas ir instrukcija.

Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų.

Žaidėjų skaičius: 2+

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę