Prekių katalogas

TR Žaidimas „Mistakos“ su kopėčiomis

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2528693

13,53 €
Charakteristikos
GamintojasTrefl
Amžius5-6, 7-8
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaStalo žaidimai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Vikrumą lavinantis žaidimas.

Žaidimo tikslas – kaip įmanoma greičiau atsikratyti visomis turimomis kopėčiomis.

Kopėčias padalinkite žaidėjams po lygiai. Žaidimo metu žaidėjai deda kopėčias vienas ant kitų taip, kad jos nenukristų. Ant stalo gali stovėti tik vienos kopėčios, visas kitas turite dėti ant jų viršaus. Jei žaidėjui atliekant ėjimą kopėčios nukrenta, jis susirenka visas nukritusias kopėčias. Žaidimas tęsiamas pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimą laimi žaidėjas, pirmasis atsikratęs savo kopėčiomis.

Jei turite pirmąją žaidimo „Mistakos“ versiją, vienu metu galite žaisti ir su kopėčiomis, ir su kėdėmis (tokiu atveju tam pačiam žaidėjui priklauso tos pačios spalvos kopėčios ir kėdės).

Turinys: 24 trijų spalvų kopėčios: (8 žalios, 8 mėlynos, 8 raudonos).

Žaidėjų skaičius: 1-3

Žaidimo trukmė: 10-25 min

Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę