Prekių katalogas

HAS Žaidimas „Jenga“

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 272155

22,99 €
Charakteristikos
GamintojasHasbro
Amžius11+, 5-6, 7-8, 9-10
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaStalo žaidimai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
HAS Žaidimas „Jenga“
22,99 €
Hasbro Žaidimas „Jenga“,  A2120

 

„Jenga“- visame pasaulyje žinomas ir beprotiško populiarumo sulaukęs žaidimas! Jis labai paprastas ir lengvas, tačiau dėl to tik dar smagesnis! Žaidimą gali žaisti net patys mažiausi! Prieš pradedant žaidimą, atsižvelgiant į instrukcijoje pateiktas nuorodas, iš medinių blokelių pastatomas bokštas. Tada žaidėjai paeiliui viena ranka iš bokšto vidurio traukia po vieną blokelį ir uždeda jį ant bokšto viršaus. Tą daryti reikia labai atsargiai, kad bokštas nesugriūtų! Kuo ilgiau žaidžiama, tuo aukštesnis bokštas pastatomas ir tuo sudėtingesnis bei azartiškesnis tampa žaidimas. Norint nepralaimėti, reikia būti įžvalgiam, kantriam, tiksliai atlikti visus judesius ir, be abejo, pasitelkti išradingumą!

Žaidimą pralaimi žaidėjas, kuriam ištraukus arba uždėjus blokelį ant bokšto viršaus, bokštas sugriūna.

„Jenga“ padeda vaikams lavinti mąstymą, atidumą ir smulkiąją rankų motoriką, o suaugusiems – linksmai praleisti laiką. Žaidimą galima žaisti vienam, su draugu arba visa draugų kompanija. Jis puikiai tinka tiek leidžiant laiką su šeima, tiek audringo vakarėlio metu.

Žaidimo „Jenga“ blokeliai pagaminti iš kokybiškos medienos.

Žaidėjų skaičius: 1 ir daugiau.

Žaidimo trukmė: apie 20 min.

Pakuotės dydis (ilgis-plotis-aukštis): 12,9 × 12,9 × 27,3 cm.

Rinkinyje yra: 54 „Jenga“ blokeliai, patogi forma bokštui laikyti ir greitai pastatyti, instrukcija.

 

 

Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų.

 

ID A2120
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę